102-й збунтувався!

SambirWZ
241

102-й збунтувався!

Нема дня, щоб до редакції “Високого Замку” не приходив хтось із мешканців вулиці Івана Франка в Самборі поскаржитися на дорогу. Ця вулиця у нас особлива, можна сказати, стратегічна. Але водії тепер стали балуваними і не хочуть терпіти зрізаний старий асфальт і пороги, через які треба перестрибувати колесами. Та ще й люки так встановлені, що коли в’їхати на них, то можна без тих же коліс залишитися. Минулого тижня депутат міськради Юрій Лешкович прийшов до нас повідомити, що 102-й будинок на Франка починає бунтувати. Через ті стрибки на трасі будівля, за їхніми словами, дала тріщину. Люди обурені на міську владу і готові перекривати трасу на Дрогобич.

Після розмови з нами пан Лешкович набрав телефон нашого земляка Андрія Сліпецького, який керує облавтодором. Власне його підприємство і розпочало ремонтувати Франка. Ми бесіду не підслуховували, але зрозуміли, що вся техніка дорожників сконцентрована зараз на дорозі у бік Верхівців, а на вулицю Франка наразі нема коштів. Сказати, що така відповідь нас з Юрієм Івановичем вдовольнила, не можемо. Так само, як не можемо потішити мешканців “бабиного городу”. Єдине, у чому їх запевнили: будемо тримати ситуацію під контролем. Містяни справедливо нарікають: районна влада навіть у глухих віддалених селах стелить суцільний асфальт, а ми тут такі козирні  та модні – і в ямах… Чимало читачів додають і інше: за попередньої влади активно ремонтували тротуари, викладаючи їх плиткою, тепер же літо минає, а майстрів не видно… Під час робочої зустрічі з міським головою Юрієм Гамаром ми спитали про те саме і почули у відповідь те, що знали. Дорога справді не належить містові, хоча містянам це байдуже. Ратуша звертається в область, щоб якомога швидше відремонтували, але ефекту нема. Засобів тиску на Андрія Сліпецького теж нема. Так само ратуша не може добитися, аби колійовці, у відданні яких є так званий львівський міст, взялися до ремонту… Може і керівникам міста треба розпочинати і закінчувати робочий день Сліпецьким і колійовниками?

Дорожню тему журналісти продовжили. Зокрема, згадали, що за попередників була вистелена тротуарна плитка на Грушевського, а зараз поміж плиткою росте трава. Юрій Гамар обіцяв з’ясувати, чи вищипування травки входить в обов’язки двірників комунального підприємства “Об’єднане”.  А ще розповів, що сам став свідком того, як автівка проїхала по тротуару біля кафе “Марічка”, знищивши відразу три смітники. “Автор” збитків відомий, поліціянтам належить розібратися у цій справі і покарати винного. Взагалі, Юрій Петрович попросив нас донести читачам, щоб вони не були байдужими до справ міста, бо тільки разом можна навести порядок… Добре, що у той час мер був біля “Марічки” і угледів негідника, а якби не був?..

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар