Покара за 12 підписів

SambirWZ
40

Покара за 12 підписів

Минулого разу ми розповідали вам про те, що деякі представники дільничних комісії на виборах у жовтні допустили халатність – підписалися під чистими протоколами. А це порушення закону, за яке наступає серйозна відповідальність. На стільки серйозна, що навіть світить в’язниця на кілька років. Хоча ми самі передбачали, що до в’язниці справа не дійде.

ЯКОСЬ би це дурно виглядало, що на одних нарах сидить, скажімо, хабарник і член виборчої комісії, який завчасу підписався.

Прокуратура минулого тижня повідомила про те, що закінчився судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 68-річної жительки Самбора за махінації на виборах. Як ми інформували раніше, під час проведення місцевих виборів, секретар однієї із з виборчих комісій підписалася в 12 примірниках протоколу про підрахунок голосів виборців, хоча голосування ще не закінчилось і не відбулося підсумкове засідання ДВК.

Суд підтримав аргументовану позицію Самбірської місцевої прокуратури та призначив жінці покарання – 2 роки позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, а також позбавив права займатися діяльністю, пов’язаною з роботою виборчих комісій, комісій референдуму…

Ми собі думаємо, що після суду жінка уже й сама не захоче йти в якусь комісію… Ще й іншим нарадить.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити