13 мільйонів на самбірський стадіон! То недобре?

SambirWZ
233

13 мільйонів на самбірський стадіон! То недобре?

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд. грн.

ЩО ПРИЄМНО, Львівщина цьогоріч отримає понад 88 мільйонів гривень, з них більше 13 мільйонів піде на реконструкцію стадіону імені Лева Броварського у Самборі. Тут оновлять футбольне поле, бігові доріжки, облаштують накриті трибуни на 2500 глядацьких місць, роздягальні та приміщення для адміністративної роботи і побутових потреб.

Реконструкцію стадіону розпочали минулого року і планують справити новосілля уже до кінця року. «Це буде зразковий об‘єкт спортивної інфраструктури, аналогів якому в області ще точно немає. Звичайно, далі такі стадіони мали б з‘являтись у всіх районах. Оновлена інфраструктура сприятиме збільшенню кількості людей, які регулярно займаються спортом», – зауважив начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як.

На стадіоні займаються футбольні команди, понад 500 вихованців спортивної школи, місцеві доросла та юнацька команди, групи легкої атлетики,  волейбольні команди.  Тут також займаються учні та студенти педагогічного  коледжу, гімназії, середніх шкіл та медичного коледжу… Цій темі наша газета приділяла немало уваги. Нагадаємо, то була одна з перших передвиборчих обіцянок нинішнього мера Юрія Гамара. Аби подошкуляти діючим владоможцям, він під час передвиборчої кампанії говорив про те, що коли приходить на стадіон, то боїться сісти на дерев’яну лавку, аби не наколоти себе на цвях. Потім, після перемоги, опоненти йому нагадували не раз: пане мер, обіцяне де? Коли обіцянка увійшла у державну програму «Велике будівництво», яке не припинялося навіть у час карантину, за що владу критикували ті ж опоненти, то риторика змінилася, мовляв, при таких фінансових бідах в Самборі стадіон – не на часі. І спробуй догодити…

Самбірщині, на жаль, Кабмін не вділив нічого, хоча є немало розпочатих об’єктів. В районній раді цей факт коментують приблизно так: виділяли гроші тим територіям, нардепи яких лояльні до Президентської влади. Може й так, хоча Самбір має Андрія Лопушанського, якого важко назвати лояльним…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити