Ніхто не каже, чому зникла з дому 14-річна Віолетта, зрештою, як і інші 488 дитини

SambirWZ
54

Ніхто не каже, чому зникла з дому 14-річна Віолетта, зрештою, як і інші 488 дитини

Третього січня правоохоронці знайшли нарешті зниклу 10 грудня 14-річну Віолету Єрмілову з Рудок. Її помітили на вокзалі у Львові… Фото дівчини тиражували усіма доступними методами. От сумлінні пасажири в залі очікувань упізнали утікачку і повідомили, куди слід. 

Правоохоронці з’ясували, що це і є Віолетта… Соціальні мережі зарясніли радісним «Дякувати Богові», хоча у самих Рудках дехто вважав з самого початку, що нічого з нею трапиться, все одно знайдеться… Але сам факт утечі дуже непростий – уявіть собі, стан родичів, коли дитина пішла у школу і не повернулася…

Дівчинку передали у соціальні служби, потім правоохоронці провели профілактичні бесіди з найближчими родичами. Журналістам стало відомо, що 10 грудня поїхала у Львів, а десь біля «Ашану» начебто з кимось познайомилася, начебто тривалий час була у місті Миколаїв Львівської області… Її уже мали підготувати до переїзду в сім’ю своєї матері, яка живе десь в іншій області, а тут була під наглядом сестри.

На радощах про те, що дівчинка знайшлася, поліцейські подали й інформацію про те, скільки дітей пропало на території Львівщини протягом минулого року. Вдумайтеся, батьки, у ці цифри: 488 дітей зникли з поля зору! Відразу протягом доби знайшли 466. Дітей до 14років – 225. Аж важко подумати, скільки сліз вилили батьки і скільки сивого волосся з’явилося. Та нам видається, що лише цифр при такій кількості зниклих замало. Мабуть, правоохоронці повинні пояснювати, чому діти зникають зі своїх домівок? Це було б значно цікавіше та профілактичніше. Єдине, що можемо твердити авторитетно: якщо дітям у родинах добре, то вони у більшості випадків втікати не будуть.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити