Три райони скерували на війну 16 мільйонів гривень

SambirWZ
280

Три райони скерували на війну 16 мільйонів гривень

Ігор Малецький (на фото), який щойно очолив об’єднану податкову, дав прес-конференцію для журналістів, щоб розповісти читачам, як спрацювало його відомство протягом минулого року. Нам назвали дуже багато цифр, які, очевидно, пересічному обивателеві не будуть дуже цікавими. Проте кілька моментів виділимо. Самбірський, Старосамбірський та Турківський райони торік сплатили розмаїтих податків близько 420 мільйонів гривень. Це майже на 90 мільйонів більше, ніж позаминулого року.

Місцеві податки становлять у цьому кошику близько 200 мільйонів і теж цифра збільшилася порівнюючи з 2014-м роком. Ті завдання, які держава поставила перед фіскальним органом, в принципі перевиконані. Особливо актуально нині виглядає військовий збір. Платники трьох наших районів дали військові протягом року більше 16 мільйонів гривень.

Далі Ігор Малецький говорив про те, які зусилля докладають його колеги до того, аби сповна наповнювалася наша казна. Про зусилля казати не будемо, але як підсумок, торік підприємці легалізували 260 найманих працівників, податок з доходів фізичних осіб яких становив більше 100 тисяч гривень. Хоча поруч з тим, немало колективів мають і значний податковий борг перед державою. Коли наша розмова з Ігорем Володимировичем перейшла у формат “без цифр”, ми перепитали, чи дадуть собі фінансову раду об’єднані на Самбірщині громади, а їх є вісім – по суті більше половини району. Загадувати наперед складно, але перспективи загалом хороші. Хороші в тому плані, що громади самостійно будуть розподіляти свої ж прибутки, а люди на місцях уже мають самі до себе придивитися – хто ж насправді платить податки, а хто ухиляється. Ситуація така, що тепер якщо вже й працюємо, то не на київ-ського вуйка, а самі на себе. Будемо платити податки – будемо жити і треба вчитися рахувати свої гроші. А ще ми перепитали, хто буде керівником старосамбірського відділення податкової, бо там є наші читачі, яких це цікавить. Пан Малецький відповів, що це питання – прерогатива обласного керівництва. І, як годиться за підсумками року, назвав журналістам чемних платників податків на наших теренах – завод “Омега”, швейна фабрика, Самбірська ГРОД, “Ембавуд-Україна”, ТзОВ “Лорус”, Вістовицький завод будкераміки, сонячна електростанція у Ралівці, АТП-14608, ТзОВ “Будкомплект”, Добромильський “Укрлісхолдинг”, Старосам-бірський лісгосп.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар