16-24: різниця не в користь влади

SambirWZ
194

16-24: різниця не в користь влади

Знову буде «казка» про «працьовитого» Гамара і «лінивих» депутатів?

Позаминулого вівторка сесія Самбірської міської ради мала продовжити роботу, але не продовжила з тієї банальної причини, що не зійшовся кворум.

Бракувало двох обранців. Певна річ, їх можна було б звідкись викликати, проте, працювати на грані кворуму небезпечно, бо питання можуть не набирати відповідної кількості голосів. Зрештою, якихось «слизьких» питань не було, тому важко сказати, які причини неявки. Ну, хіба би похворіли… А втім, є депутати, які, перебуваючи при доброму здоров’ї, принципово не ходять… Від нічого робити, наш репортер перерахував голови у сесійній залі. Прийшло 16 депутатів і 24 запрошені. Різниця не в користь влади. Ми помітили, що не ходять депутати цілими фракціями. Можемо допустити, що комусь не подобається політика, що її провадить ратуша, але треба приходити і говорити, переконувати колег голосувати чи не голосувати, проте ігнорувати, а потім розповідати у закапелках, що хтось там дурень (або інші погані слова) – найлегше. В політичній історії Самбора ми уже проходили піар-акцію про “працелюбного” мера та “лінивих” депутатів, які не дають йому працювати.

Єдине, що встиг міський голова Юрій Гамар, то зачитати відповідь керівників «Хлібпрому», які закрили наш хлібокомбінат. Про офіційні причини ми уже розповідали читачам, тому нічого нового не почули. Нове тільки у тому, що львівські боси не планують відновлювати на цій території виробництво, обіцяють хліб привозити зі Львова. Від власних коментарів Юрій Гамар утримався.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар