Прокурори вилучили з пилорам 160 кубиків незаконної деревини

SambirWZ
178

Прокурори вилучили з пилорам 160 кубиків незаконної деревини

Самбірська місцева прокуратура цьогоріч скерувала до суду 25 позовних заяв про стягнення із лісопорушників на користь держави 1,2 млн грн шкоди, завданої внаслідок самовільних порубок майже 300 кубів лісового масиву в межах Турківського та Старосамбірського районів. Задоволено 15  позовів на 900 тис грн., повідомили у прокуратурі Львівської області.

З  початку року прокурори скерували до судів 8 кримінальних проваджень за обвинуваченням посадових осіб лісогосподарських підприємств Турківського та Старосамбірського районів у привласненні лісопродукції, зловживанні службовим становищем, службовій недбалості, внаслідок якої допущено незаконну рубку дерев. Такими протиправними діями посадовців державі спричинено збитків на суму понад 150 тис. грн. Ще 10 кримінальних проваджень прокуратура скерувала до районних судів щодо зловмисників, звинувачених у незаконній порубці лісу, – 130 тис. грн. збитків. Наразі судом постановлено 8 обвинувальних вироків.

У червні-липні за процесуального керівництва Самбірської прокуратури провели огляд приватних лісопильних об’єктів у Головецько, Тур’є, Великосіллі. Вилучили понад 160 кубічних метрів деревини без відповідного маркування та документації.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар