Господар, захищаючи свою курку, заплатить 17 тисяч гривень штрафу?

SambirWZ
44

Господар, захищаючи свою курку, заплатить 17 тисяч гривень штрафу?

Здається, у нас такого ще не було, але так чи інакше, якщо є такі жорстокі люди, то рано чи пізно і таке мусіло статися – мешканця Зарайська Мирослава Канюка оштрафували за жорстоке вбивство мотикою сусідського собаки. За рішенням Самбірського суду, має сплатити 17 тисяч гривень.

Як йдеться у матеріалах справи, увечері 8 серпня чоловік познущався над німецькою вівчаркою, вдаривши її по голові. Свідком стала власниця тварини та її неповнолітній син. Жінка одразу викликала поліцію, яка вилучила тіло собаки і сапу. На судовому засіданні Мирослав Канюк повністю визнав свою провину. Він заявив, що того дня працював на городі і почув шум на своєму подвір’ї. Коли підійшов ближче, то побачив сусідську собаку, яка тримала в зубах одну з його курей. Чоловік взяв в руку сапку і вдарив тварину по голові. За словами Мирослава Канюка, він не думав, що тварина може померти від такого удару і лише намагався її втихомирити.

Мирослав Канюк, пише Захід-нет, має місяць для подачі апеляції на цей вирок суду. Все ж покарання серйозне… Певна річ, чоловік вчинив зле і ми його не захищаємо, але як би вчинив будь-хто інший, побачивши, що на його подвір’ї чужий пес тлумить вашу курку? І чому вівчарка опинилася на чужому обійсті?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити