17-річний розумник чистив банкомати

SambirWZ
185

17-річний розумник чистив банкомати

До правоохоронців надійшло повідомлення, що хтось намагається проникнути всередину банкомата, якиймешкаєу стіні дитячої поліклініки Дрогобича.

Поліцейські прибули на місце подіїнімийкасирбув пошкоджений, з нього встигли зняти кришку, після чого, за технологією, мало розпочатися виламування банкомата. Копи взялися обсервувати територію, помітили юнака, який будьщо намагався сховатися у темряві. Втекти не вдалося. У хлопця знайшли ноутбук, кабелі з різними штекерами, переносну радіостанцію і два мобільних телефони. Ми б не описували вам у регіональномуВисокозамківськомудодаткуСамбірщинапро дрогобицькі кримінальні світи, бо у нас вистачає своїх потрошителів банкоматів, але є одна цікава деталь. Виявляється, винуватець – 17-річний уродженець Старосамбірщини. Може щось грішне скажемо, але з одного боку, приємно, що земляки навіть у юному віці знаються на складній техніці, якою є банкомат, з другогозло бере: де тільки наші не відзначаються

Ми підготували це повідомлення до друку ще на минулий тиждень, але якась сила змусила почекати. Було відчуття, що тема матиме продовження. Може цей юнак причетний і до самбірських банкоматів? Хоча, признатися, ми не вірили, що правоохоронці вийдуть на грабіжника.

Ще 9 травня до поліцейських звернувся економіст однієї із банківських установ Самбора, що хтось пошкодив банкомат. Однак гроші потягнути не встиг. “Згодом встановили, що до правопорушення причетний 17-річний житель Старосамбірщини… На рахунку юнака – щонайменше п’ять випадків, – повідомив начальник  відділу поліції Олег Сушко. Розумнику світить від 3 до 6 років тюрми.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар