18 тисяч гривень в місяць – це мало?

SambirWZ
168
Тижнів три тому ми опублікували замітку про те, що депутат Львівської обласної ради Юрій ДОСКІЧ пропонує нашим землякам чоловічу роботу на своєму підприємстві. Платить у місяць 18 тисяч гривень і компенсовує проїзд. Нам дуже хотілося, аби хтось вхопився за пропозицію, наче за рятівну соломинку у морі безробіття.

У соціальних мережах замітка викликала і багато переглядів, і десятки жвавих коментарів. Причому, коментатори так глибоко увійшли в тему, що забули, що з чого все почалося. Доходило до смішного: виявляється, наші заробітчани за кордоном не люблять, коли їх називають заробітчанами… Але основного ми не добилися – ніхто не зателефонував і не попросив контактів підприємства Юрія Доскіча. Значить, зарплата у 18 тисяч уже не актуальна?

Щоправда, заходила з приводу замітки пані середнього віку, бо шукає місце праці для сина, який торік закінчив Львівську Політехніку і уже рік ніде не працює. Бо нема роботи за фахом, бо платня не підходить. Підходить, каже наша відвідувачка, сидіти на шиї у батьків. Він скептично поставився до роботи у пана Доскіча, бо не робітник, а вчений інженер, але контакти його мама все ж взяла.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар