Гральний бізнес на 20 посадочних місць був навіть у тихому Старому Самборі

SambirWZ
51

Гральний бізнес на 20 посадочних місць був навіть у тихому Старому Самборі

У гральному бізнесі ми, мабуть, точно нічого не петраємо, бо інакше пояснили б читачам, що ж то насправді відбувається.

В Україні захотіли легалізувати гральний бізнес після 2009 року, аби уряд міг залатати дірки в бюджеті, проте нардепи провалили цей проєкт і в державі вирішили: не хочете платити чесні податки, буде вам… От міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і дав своїм підлеглим команду до 16 години 20 грудня припинити на території держави діяльність закладів грального бізнесу. Чому така спішка, такі жорсткі часові рамки, поняття не маємо. І що ви думаєте, уже наступного дня поліція прозвітувала про те, що на території Львівщини закрили 268 точок, які працювали під виглядом розповсюдження державних лотерей. Стражі порядку вилучили комп’ютерне обладнання, ігрові столи, гроші.

Тепер у нас обивательське, недолуге запитання. Якщо така операція була проведена аж надто блискавично, значить ті ж поліцейські точно мусили знали, де ті заклади є. Чому не брали раніше? Кому було вигідно їх тримати чи закривати очі на заборонений бізнес?

Ми б не тішили людей такою новиною, але несподівано у антигральну кампанію «увірвався» і провінційний Старий Самбір. Такий собі тихий-мирний, а насправді, навіть крутіше виглядає, ніж Самбір. Увага: «20 грудня у Старому Самборі поліція закрила ігровий заклад однієї з державних лотерей. Правоохоронці зняли рекламну вивіску та опечатали вхідні двері грального закладу. Провінційне казино винаймало приміщення в будівлі старого ресторану біля автомобільного вокзалу. Контора СПОРТЛОТО була розрахована на 20 гральних місць. Впродовж останніх років це місце притягувало  азартних ігроманів – наївних шукачів легкого збагачення та розмаїтий антисоціальний елемент. Правоохоронці вилучають комп’ютери, сервери, документацію». Цю новину розповсюдив підконтрольний міській владі сайт «Старосамбірські вісті» і ми тішимося, що влада саме так зреагувала. Хоча місце біля вокзалу – надто людне, а у маленькому райцентрі нічого і ні від кого не сховається. У делікатних коментарях до цієї теми ми дізналися, що і раніше були спроби закрити цей заклад, але якісь надто невдалі. Зрештою, нам песимістично сказали, що невідомо ще, чи не повернуться туди апарати знову? О, на маєш…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити