Богдан Юзвяк і 22 депутати

SambirWZ
45

Богдан Юзвяк і 22 депутати

Перемога на мерських виборах у Новокалинівській ОТГ Богдана Юзвяка загалом була прогнозована. Як би там не було, у місті багато чого зробили, хоча села, які раніше увійшли в громаду, ще зберігають певні негативні відчуття, мовляв, нас обділяли увагою.

АЛЕ ЦЯ обставина не вплинула на остаточний вибір. Богдан Осипович взяв 2683 голоси. З доволі невеликою різницею переміг працівник лісгоспу Микола Матяшовський, який взяв 1900 голосів. Для молодого чоловіка це серйозний результат, зважаючи бодай на ту обставину, що раніше політикою не займався. Більше того, навіть незважаючи на його роботу в лісгоспі, а до цих людей тепер ставлення специфічне, зумів переконати громадську думку на свій бік. Зрештою, «срібна» медаль у перегонах може бути таким собі «дзвіночком» для багаторічного Богдана Юзвяка.

А ось хто насправді здивував з результатом у 481 голос, то голова Бабинської ОТГ Світлана Несторяк. Попервах було відчуття, що уся Бабинська ОТГ на зло Новокалинівській буде голосувати за свою, але, видно, щось пішло не так і, не виключено, у пані Світлани не є той авторитет, який ми прогнозували. І далі – Іван Сорока має 162 голоси. Степан Городиський – 92, Юрій Проданюк, який часто ходить на вибори мера, отримав лише 87 симпатиків.

Тепер про депутатів, яких в раді буде 22. Микола Бурак – підприємець, Іван Гнатишак з «Батьківщини», фельдшер КНП Львівської ОР ЛОЦ ЕДМ, Ігор Легуцький – спеціаліст Самбірського управління Державної казначейської служби, Марян Самардак – самовисування, тимчасово не працює, Галина Возняк – самовисування, вчитель Містковицької школи, Тарас Кугіль – самовисування, інженер ТзОВ «Мрія Сервіс» с. Чуква, Василь Ладанай – «Громадянська позиція», тимчасово не працює, Іван Кільган – «Народний Рух України», ФГ «Кільган І.С.», Михайло Огар – самовисування, «Батьківщина», директор ПСК «Колосок» Дрогобицької РСС, Емілія Фурдин – самовисування, член «Батьківщини», вчитель Гординянської школи, Павло Попович – директор спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик» м. Дрогобич, Петро Струс – «Батьківщина», пенсіонер, Оксана Чулик – самовисування, Новокалинівська міська рада, перший заступник. Оксана Домшій – самовисування, заввідділом Дублянської селищної ради, Марія Дуневич – самовисування, директор Дублянського ЗДО «Ранок», Ірина Околович – вчитель Дублянської школи, Оксана Шабелько – тимчасово не працює, Ірина Галан – «Народний Рух України», тимчасово не працює, Ірина Тустановська – «Батьківщина», головний лікар КНП Новокалинівський МЦПМСД, Олександр Золотухін – самовисування, помічник адвоката АБ «Кульчицький та партнери», Ярослава  Каркач  – «Батьківщина», секретар міської ради, Григорій Ситник – заступник командира в/ч А3913.

Ви, мабуть, звернули увагу на те, що не всі обранці мають біля себе партійність. Новокалинівська ОТГ – єдина на нашій території, яка мала мажоритарку.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити