26-річний мешканець Самбора загинув на пішохідному переході

SambirWZ
216

26-річний мешканець Самбора загинув на пішохідному переході

21-річна дівчина-пішохід, на яку наїхала автівка у Ваньовичах, на жаль, померла, лікарі не змогли нічим зарадити. Але на цьому молоді смерті не закінчилися… 

ПІЗНО вночі у Самборі на вулиці Шевченка знову загинув молодий чоловік. Невстановлений автомобіль травмував 26-річного пішохода, мешканця Самбора, якраз на пішохідному переході. Тіло відлетіло на кілька метрів, видно, швидкість була великою… Соціальні мережі прокоментували цю ситуацію приблизно так: «Це жах!» Одні радили поліцянтам переглянути камери відеостеження. Бо якась камера все одно мала б машину-убивцю «упіймати». І додають: життя таке, що камери треба виставляти скрізь. Хтось твердить, що це традиція п’ятниць – молодики напиваються та гасають стрімголов. Інші нарікають на поліцію, якої багато скрізь, але там, де треба, нема. Твердять, що після відомого убивства у Самборі працює львівська озброєна поліція, перевіряють і будинки, і автівки, але від аварій, видно, вберегти не можуть. Хоча люди здебільшого сходяться на думці, що добрі дороги протипоказані нашим водіям, яким тільки вус під носом насіявся, а вони вже гасають на машинах, куплених батьківським коштом.

Прогнози скептиків – водія-лихача не знайдуть, не справдилися. Працівники поліції встановили уже в суботу до обіду, що «автором» смертельної аварії став водій «Ауді А6» на іноземній реєстрації, 29-річний самбірянин. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортом на строк до трьох років або без такого.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар