28-й у черзі до державного нотаріуса

SambirWZ
258

28-й у черзі до державного нотаріуса

Мешканцю Самбора (не у прізвищі фішка) мав справи на Старосамбірщині з батьківською хатою та заповітом на неї. Доля привела його одразу у дві інстанції – у суд та до державного нотаріуса. Потім поділився своїми враженнями з нашою газетою. 

ПРИБУВШИ вранці до нотара, записався у чергу 28-м. Судячи з того, що правник до обіду прийняв лише десять осіб, не важко було підрахувати, що того дня за заповітні двері не зайде. У черзі доходить до криків, які можуть закінчитися і мордобоями, бо є відвідувачі, яким треба тільки увійти, аби спитати. Такому хитрунові відповідають, мовляв, тут усі «тільки спитати»… З судами так само біда, оскільки залишилася лише суддя Ніточко, але на той час потрапила на лікарняне і нема кому прислуговувати Феміді. Дрібні клерки, вважайте, сидять без роботи, бо в суді головна дійова особа – суддя. Почув відвідувач, що є багато справ, але коли до них дійде розгляд по суті, невідомо.

За нагоди ми попросили коментарів у голови Старосамбірської райради Тетяни Терлецької. Каже, що з суддями скрізь проблеми однакові і навела приклад Жидачівського району, де чотири дні тіло покійної тримали у морзі без холодильника, оскільки суддя пішла у відпустку. А от що стосується державного нотаріуса, то, за словами Тетяни Іванівни, ставки начебто є, але ніхто з юристів не хоче бути державним нотаріусом, усі прагнуть у приватні. Той правник, який обслуговує Старосамбірщину, нагадаємо, приїжджає з Яворівщини і то лише на два дні. Ви уявляєте, який величезний район, скільки проблем у людей, а вміститися треба лише у два дні. Це створює дуже багато нарікань людей та невдоволень. Як би там не було, але вистоювати днями і ночами у чергах не кожному хочеться.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар