29 колод «родом» зі Стрілок

SambirWZ
232

29 колод «родом» зі Стрілок

Правоохоронці вилучили та передали 29 колод дерев хвойних порід на зберігання у лісове господарство. Цим повідомленням поліція продовжує звичну уже для себе справу – рахувати незаконну деревину. Ліс був поблизу пилорами, власником якої є 47-річний селянин. 11 ялиць та 18 сосен поїхали в лісгосп.  

За словами місцевих, зловмисники працюють уночі, ховають деревину в лозах, а потім вантажать на машину. До таких незаконних дій, за попередньою інформацією, причетний сам лісник, що працює на цій ділянці.

Борець з лісовою мафією Василь Курій розсекретив інформацію поліції, назвавши місце крадіжки – Стрілки, і додав, що з цієї місцини уже не раз крали ліс. При цьому, робить висновок, там, де лісник сумлінний, такого бардаку нема, а де такий, що хоче і собі щось урвати, то й ліс тнуть безбожно. Все частіше, за словами пана Курія, натрапляють на таких «горішків», які мають «криші» і нічого не бояться, в Тур’є, Волошиново, Біличах, Стрільбичах, Старій Солі, Недільній, в інших селах… Нам залишається лиш додати, що сам пан Курій – мешканець Стрілківської округи, і щоб тирити йому під носом, то, знаєте, треба бути дуже відчайдушним.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити