300 тисяч переможці поділили поміж собою

SambirWZ
184

300 тисяч переможці поділили поміж собою

У Самборі визначили найкращі проекти, які подали активні представники громади на конкурс громадського бюджету. Кожен мешканець міста міг проголосувати за них на сайті міськради або у стінах мерії. Уже третій рік поспіль активісти пропонують свої ідеї.

ЦЬОГО разу таких ідей було дванадцять, а у лідерах   проекти: «Закупівля дитячого ігрового майданчика на вул. Чорновола, Східна». «Забезпечення якісного дозвілля дітей дошкільного віку», «Закупівля обладнання для підключення до мережі Інтернет та будівництво локальної мережі у Самбірській гімназії», «Закупівля телевізора та ноутбука для 2-Б класу початкової школи №2 міста Самбора», «Закупівля вуличних тренажерів для облаштування спортивного майданчика біля храму на вул. Снігурського, 4.», «Закупівля матеріалів для заміни покриття та стійок на майданчику для пляжного волейболу». Участь у голосуванні взяло більше 2 тисяч місцевих мешканців і в ратуші кажуть, що це рекорд. Хоча один з ініціаторів проекту про тренажери Петро Перуцький сказав нам, що люди байдуже поставилися до голосування – чи то не дуже вірили в ефект, чи то просто ліньки, хоча перемога – це командна гра. Тепер лідерів чекає і власна праця у впровадженні проектів.

«За умовами конкурсу, кошторис кожного проекту не мав перевищувати 60 тисяч гривень. Загалом на реалізацію найкращих ідей міськрада передбачила 300 тисяч, – каже секретар місцевої комісії з питань розробки основних положень громадського бюджету Оксана Фур. – Ця сума більша, аніж вартість 5-ти проектів-переможців. Тож комісія вирішила частково профінансувати шостий проект – закупівлю вікон на сходові клітки житлового будинку №23 на вул. Івана Богуна».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар