367 мільйонів – і поїдемо потягом!

SambirWZ
78
Під час українсько-польської конференції презентували дорожню карту з відновлення сполучення Хирів-Загуж та продовження колії до Нижанкович і через прикордонне селище Мальховіце до Перемишля.

Попередньо робоча група провела розрахунок вартості проєкту та визначила, що для проведення робіт з відновлення залізничного сполучення Загуж (Польща)-Хирів (Україна) необхідне фінансування – 367 млн. гривень.

Львівська ОДА скерувала звернення до Офісу Президента та Міністерства інфраструктури із обґрунтуванням важливості проекту та потребою фінансування.

Відновлення залізничного міжнародного руху саме цією лінією дозволить замкнути так зване Бещадське кільце, сприятиме розвитку туризму. Крім того, це збільшить транспортну транзитну спроможність з боку України, де з’явиться можливість європейською колією зустрічати польських туристів тут, у Хирові, Добромилі, Нижанковичах, продовжити маршрут далі до Самбора і Дрогобича та подальшого сполучення з українськими курортами у Трускавці, Моршині, розповів заступник голови ЛОДА Юрій БУЧКО. Він зазначив, що проект із відновлення залізничного сполучення на кордоні України та Польщі отримав ґрант від Міжнародного фонду «Відродження» на розробку дорожньої карти у сумі 300 тисяч гривень.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар