4-Б на подвір’ї сьомої школи посадив собі сріблясту ялинку

SambirWZ
237

4-Б на подвір’ї сьомої школи посадив собі сріблясту ялинку

Початок минулої депутатської каденції обранець Роман Барна вирішив увіковічнити для Самбора гарною подією – посадити сакури – щоб залишити після себе гарний слід для містян. Зробив усе, аби і у нас росло таке японське  диво.

Більше того, постійно доглядає деревця, одного разу навіть упросив комунальників, щоб ті обрізали гілляки старих дерев на площі Ринок, які нависали над прекрасними сакурами і не давали їм повноцінно розвиватися. Старання віддячують – самбіряни мають гарну нагоду, подорожуючи центральною площею, відчувати себе так, наче у закордонній екскурсії.

Минулого тижня Роман Павлович продовжив продукувати ідеї та їхнє втілення – на прохання одного з батьків привіз для 4-Б класу СШ №7 теж рідкісну для нас сріблясту ялинку, яку дітвора разом з вчителями посадила на подвір’ї одинадцятирічки – у добру пам’ять про те, що нинішнього року закінчується їхня перша чотирирічна “каденція” з першою вчителькою Галиною Бембою – дуже доброю та щирою людиною, яка зуміла навчити вчитися… Ми допускаємо, що хлопчики та дівчатка не раз із батьками садили дерева, але ця ялинка буде особливою, бо – класна!  Обіцяли доглядати, поливати, а коли минуть десятиріччя – милуватися красою…  Може для двох районів ця подія не є аж надто значущою, але пишемо про це для того, щоб ініціативу підтримали і інші школи – хіба не радість, коли усі гуртом садять своє пам’ятне дерево. Для тих, хто зголоситься, нам так само не забракне місця у газеті.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар