Що в Самборі можна зробити за 5 тисяч доларів?

SambirWZ
22

Що в Самборі можна зробити за 5 тисяч доларів?

Оговтавшись після пожежі, Євген Квас дав пресконференцію

Зустріч з журналістами розпочав так само, як розпочинає його шеф – міський голова Юрій Гамар: «Я готовий відповісти на всі ваші запитання». Насправді, не питати ж нам про тротуари, сміття, чи іншу буденщину, якщо народ тільки те і робив, що обговорював версії прикрого трафунку…

Подякував пожежникам, які оперативно прибули до місця пригоди, хоча машина – то така річ, яка дуже швидко горить, згадав поліцію, яка активно шукає злочинця і навіть з обласного управління люди приїхали на поміч. У заяві в поліцію Євген Квас написав, що підозрює представників попередньої влади, бо їм начебто не подобається той позитивний поступ міста, який зараз є у плані комунальному… Потім розповів журналістам, що коли після інциденту повернувся на своє підприємство, то побачив Романа Затварського зі ще одним чоловіком, як потім з’ясувалося, зятем депутата міськради Володира Круля. Роман Богданович почав домагатися у пана Кваса свого робочого місця, бо поновлений судом. Євген Володимирович не міг збагнути, чого хоче у нього відвідувач, адже для того, щоб пан Затварський повернувся до керма, треба для початку, аби міський голова видав розпорядження. Посередництвом журналістів попросив порадити пану Затварському розібратися спочатку з тими кримінальними справами, які розглядають у Личаківському суді. І знову перейшов на попереднього мера Тараса Копиляка, до якого має багато питань. Одне з них – його товариство уже розповсюдило неправдиві цифри доходів пана Кваса (правдиві є у доступній декларації), поширило відомості про його дружину та дітей, вказавши певні дані, і тепер сім’я боїться розправи. Йому доведеться звернутися до правоохоронців… Євген Квас переконаний, що він заважає колишньому міському голові. Навів факт, який видався нам дивним: одного разу зі Самбора до рідного дому у Львові його супроводжувала якась автівка. Випадковість?

Потім поговорили про винуватця пресконференції – «Мерседеса». Його господар придбав за 9 місяців до того, як приїхав працювати у Самбір. Машина не має повного каско – це відповідь тим, які намагаються звинуватити у всьому самого пана Кваса – мовляв, сам собі підпалив, щоб придбати нову автівку. Причиною загорання не могло стати і те, що комунальне підприємство винне приватному підприємцю гроші за оренду ваги на сміттєзвалищі. Заборгованість є – якийсь місяць-другий, але це не трагедія… Директор «Об’єднаного» спростував на прохання «Високого Замку» ще кілька версій. Палили цигани, яким пан Квас не дає збирати непотреб на сміттєзвалищі. Це неправда, циганів справді виганяють, але якихось погроз нема і не могло бути. Версія друга: чи не сталося так, що головний комунальник міста не розрахувався з постачальниками сміття, грубо кажучи, відкат не повернув. Ні, чуємо у відповідь, відкатів нікому не давав і давати не буде. В народі також подейкують, що Євген Володимирович міг сам організувати підпал, аби підняти собі політичний рейтинг перед імовірними місцевими виборами – начебто люблять скривджених. Таку дурню ми уже не просили у нього спростовувати.

Видно, ця тема була дуже болючою для пана директора і він знову повернувся до Тараса Копиляка. Місяців два-три тому він мав з ним розмову і Тарас Васильович начебто сказав йому такі слова: «У Самборі за п’ять тисяч доларів можна усе зробити». Нам важко твердити, що мав на увазі пан Копиляк, якщо справді таке казав, але Євген Володимирович натякнув журналістам на те, що саме таку суму могли отримати палії за свою ризиковану справу. Чесно сказати, у ці дні зі ЗМІ пішло на адресу пана Копиляка стільки звинувачень, що коли знайдуть правдивих розбишак, він може подавати до суду. А в принципі Євген Квас кілька разів підкреслював, що його машина впала жертвою того, що хтось хоче саме таким чином потиснути на міського голову Юрія Гамара. Треба сказати, заява доволі серйозна, прошу звернути увагу, що власне через пана Кваса тиснуть на мера, а не через когось із заступників, чи родичів….

Зазвичай після пресконференції ініціатори возять журналістів на обід, наприклад, в «Леваду», але часи не ті і нас Євген Квас вивіз на смітник – понюхати, що там нічого не смердить, і побачити, що гір непотребу уже нема.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити