Зремяк – Гамар: вона оцінила образу у 50 тисяч, а виграла 20 тисяч, він – у 100 тисяч, але ще не виграв нічого

SambirWZ
84

Зремяк – Гамар: вона оцінила образу у 50 тисяч, а виграла 20 тисяч, він – у 100 тисяч, але ще не виграв нічого

Свобода слова, як відомо, одна з ознак демократичності суспільства. І якось на сесії Самбірської міської ради мер Юрій Гамар скористався цим привілеєм та видав міркування про те, що його заступниця Наталія Зремяк за те, аби суд поновив її на посаді, віднесла туди гроші. Ми цілком можемо допустити, що лідер громади так думає, але для того, щоб так говорити при переповненому депутатами, активістами, журналістами залі, треба мати вагомі підстави. 

Таке публічне звинувачення образило Наталію Зремяк і вона звернулася до суду з проханням захисти її честь та гідність. Не треба бути юристом, аби здогадатися, що Юрій Петрович справу програє, якщо не надасть вагомих аргументів своїм словам. Судячи з усього, не надав. Нам розповіли, що свідки чи сам відповідач, мали свій погляд на цю тему, мовляв, мер мав на увазі обов’язковий судовий збір, хоча той збір одвічно нічого спільного не має з хабарами. Був аргумент, мовляв, у будівлі суду є філія Ощадбанку, отож, коли люди йдуть платити за комунальні послуги, то кажуть, що “віднесемо гроші в суд”. Ну, якісь такі аргументи на захист мера звучали… Зрештою, що придумали, з тим і прийшли…

Вислухавши усізаіпроти“, Феміда устами судді Ігоря Пташинського виголосила вердикт: Юрій Гамар наніс моральну шкоду Наталії Зремяк, а тому має сплатити їй 20 тисяч гривень збитків, хоча Наталія Романівна просила цілих 50 тисяч. Але то завжди так є, що суд дає менше. До речі, Їхня Честь вчинив благородноне дав по повній, хоча мова йшла про те, що якщо пані Зремяк носила хабар, то у цій ситуаціїсуддям. Не виключено, що на це рішення лідер міської ради подасть апеляцію, хоча що тут оскаржувати? Правда є одна: чи казав мер, що підлегла носила гроші до суду, чи не казав? Казавкінокамери сесійної зали у той час зіпсованими не були. Ліпше десь знайти 20 тисяч (чи у міській казні, чи у власній кишені, ліпшеу власній, бо розуму додає), розрахуватися з пані Зремяк і забути цю історію, як страшний сон. Але у мера є юристи, які мусять працювати

Працюють у іншому напрямку і у відповідь Наталії Романівні. Пригадуєте, кілька місяців тому в ратуші виник так званий сексуальний скандал: начебто пан Юрій домагався пані НаталіїМіський голова вирішив розквитатися з Наталею Романівною, бо вона начебто назвала його негарними словами. На стільки негарними, що навіть якщо їх написати, то компютер підкреслить червоним, бо не зрозуміє, про що йдеться. Слова, якщо ми правильно збагнули, були сказані один на один і знайти свідка було годі. Але парадокс: у парі з відповідачем Наталією Зремяк йде юрист пана Гамара Володимира Процайло. Виявляється, за словами Наталії Романівни, він (Процайло), почувши образливі слова, які заступниця Юрія Петровича начебто повторила у приймальні, зайшов до мерського кабінету і виголосив їх, образивши мера. Чим не свідок? Через те, що пан Процайло мешкає у Львові, справу до розгляду взяла львівська Феміда, хоча, не виключено, суд розведе відповідачів. Наталію Зремяку Самбір, Володимира Процайлау Львів. Свої моральні збитки Юрій Петрович оцінив у значно більшу суму, ніж Наталія Романівна своїу 100 тисяч.

У цій історії є інша печаль. Після скандалів Наталія Зремяк, яка разом з паном Гамаром прийшла у ратушу, опинилася без місця праці, але знайшла структуру, яка радо прийняла її на стажування. Науку пройшла успішно, а от коли дійшла справа до львівського відділу кадрів, то їй відмовили. Бо у трудовій книжці значиться запис від мера пропорушення присяги“. У Львові ніхто дуже не розбирався, про яку присягу і кому йде мова, але у людини зіпсована трудова і ділова репутація. Оце справді моральна шкода і більНа нашій памяті багатьох звільняли з посад, але начальники, як правило, похристиянськи не псували нікому доліА тут, чесне слово, неґонорово вийшло, тим паче, поміж колишніми соратниками. Аби відновити своє реноме і забрати з трудової книжки ганебний запис, Наталії Романівні, ймовірно, доведеться поновлюватися на посаді заступниці міської голови, щоб піти з ратуші незаплямованою.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар