60-річна спортшкола досі працює для молоді

SambirWZ
201

60-річна спортшкола досі працює для молоді

З відкриттям у Самборі у вересні 1957 року дитячо-юнацької спортивної школи у багатьох батьків зникла проблема: чим зайняти дітей в позаурочний час. Молодь здобула можливість займатися улюбленими видами спорту не на пустирях, а в залах під наставництвом досвідчених тренерів.

Тож і успіхи не забарилися. Команди ДЮСШ почали привозити призи за перемоги на обласних змаганнях, а окремі – з республіканських і всесоюзних. Перший прославив рідну школу Віктор Силаєв. Навчаючись у Львівському медінституті, у 1964 р. він у складі збірної легкоатлетів СРСР виступав у бігу на 110м. з бар’єрами на першій універсіаді – першості світу серед студентів. За збірну молодіжну команду СРСР з баскетболу на першості Європи виступав і став срібним призером Володимир Полях. На Всесоюзній спартакіаді школярів за збірну України виступав Олексій Борщенко.

Цих випускників школи у числі інших назвав тренер-ветеран Роман Дзяма на урочистих зборах, присвячених 60-річчю Самбірської ДЮСШ. Вони були приурочені до святкування Дня міста. З доповіддю про школу виступив її директор Іван Ковалик, згадав усіх директорів, вручив грамоти та подяки тренерам і техпрацівникам, чисельній групі випускників перших років існування ДЮСШ, тренерами в яких були Лев Залюбовський, Віктор і Світлана Олейнікови, Богдан Яцковський, Орест Вахняк і чимало інших, відданих спорту людей. Вітали ювілярів випускник ДЮСШ, міський голова Юрій Гамар, в.о. начальника відділу освіти Святослав Ухач, представник департаменту науки, молоді і спорту ЛОДА п. Ігнатович (від них Іван Ковалик отримав грамоти), а голова міської федерації футболу Петро Мошуманський і помічник народного депутата Андрія Лопушанського Ігор Несторак. крім вітання, передали йому для школи ще й порядні подарунки.

Ігор ТИЛИЧКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар