66 тисяч 272 гривні і 35 копійок

SambirWZ
107

66 тисяч 272 гривні і 35 копійок

отримав з міської казни екссекретар Самбора Юрій Дмитришин, так і не повернувшись на посаду

Писати про секретаріаду в Самборі – справа настільки складна і заплутана, що поки газета вийде, щось та може змінитися. Під грифом “подейкують” у минулому спецвипуску ми написали про те, що поновлений Дрогобицьким судом екс-секретар Юрій Дмитришин начебто має отримати 90 тисяч гривень за вимушений прогул.

З офіційно-неофіційних джерел нам розповідали про те, що мер Юрій Гамар мусив виконати рішення суду про поновлення, одначе сам пан Дмитришин з таким проханням до нього не звертався, а коли звернеться – невідомо. Начебто, Юрій Дмитришин має на поновлення до року часу… Інші юристи твердять протилежне: рішення суду про поновлення на посаді є негайним до виконання, а міркування пана Дмитришина типу “коли захочу, тоді і прийду”, є неправильними. Тим не менше, гроші за вимушений прогул екс-секретар отримав… В бухгалтерії ратуші журналістам уточнили, що він взяв 66 тисяч 272 гривні 35 копійок, однак заяву на поновлення на посаді, станом на четвер минулого тижня, не писав. Бухгалтерія ратуші уточнила, що у зв’язку з виплатами пану Дмитришину ніхто з працівників ратуші фінансово не потерпів. Ймовірно, цю виплату погасять коштом зекономлених премій працівникам. Проте, як нам стало відомо, депутати міськради так само не ликом шиті. 21 обранець звернувся у Вищу Раду Юстиції з тим, щоб вона дала юридичну оцінку діям Дрогобицького суду, який поновив пана Юрія на посаді Самбірського секретаря. Обранці переконані у тому, що особиста відповідальність за відсутність другої особи міста з лютого “висить” на міському голові Юрію Гамару, зважаючи на те, що депутатська більшість саме тоді запропонувала іншу кандидатуру…

Як нам видається, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Любомирович Дмитришин може читати лекції студентам з трудового законодавства у Дрогобицькому педуніверситеті з іменем Івана Франка про те, як, не працюючи багато місяців, отримати компенсацію, про те, як отримавши рішення депутатів про відставку, навіть після подоланого вето мера, можна через багато місяців подати у суд іншої (Дрогобицької) територіальної громади і здобути для себе позитивне рішення… І на роботу не вийти. У принципі, це тема докторської дисертації у правовій Україні. Маємо відчуття, що ще жодна влада так добре не зналася на законах.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар