Старосамбірщина заробила більше 7 мільйонів гривень з обласного бюджету

SambirWZ
188

Старосамбірщина заробила більше 7 мільйонів гривень з обласного бюджету

Минулого четверга ми розповідали читачам про успіхи Самбірщини у здобутті грошей обласного бюджету на реалізацію проектів, а нинішнього, як і обіцяли, – Старосамбірщини. Нагадаємо, область, підбиваючи підсумки, надала перевагу гірському райцентру, порівнюючи зі Самбірщиною, на десять проектів.

НАРОДНІ домиремонтуватимуть у Великосіллі, Волошиново, Мурованому, Головецько, Созані, Грозьово, Боршевичах. Капітальний ремонт вуличного освітлення(з використанням енергозберігаючих ламп) очікує на Тершів – вул. Підлісна, Сонячна, Л. Українки, на Спас – вул. Копача, Сушицю, Ясеницю-Замкову – вул. Центральна, Центральна бічна. У Добромилі освітять вул.  Грушевського, Замкову, Листопадову, у Старому Самборі – вул. Шевченка, Чорновола, Молодіжну, у Нижанковичах – вул. Центральну, Зелену, Сонячну, Тиху, деякі шляхи у Библо, Боршевичах. Вулицю Шевченка в с. Велика Лінина, вул. Сотника УПА «Бурлаки» в с. Недільна, деякі вулиці у Топільниці. Посвітлішає на Центральній в с. Грозьово, однойменних вулицях у с.Тисовиця, Страшевичі, на Зеленій у Созані, на Ясній та Франка – у Гуманці, вул. Центральна, Замкова – в с. Тернава, вул. Кільцева в Підмостичах, вул. Галицька в Передільниці, вул. Центральна в с. Княжпіль, деякі вулиці у Солянуватці, Губичах, Тур’є, Грабівниці, Коневі. Заміна світильників пройде на вул. Л. Галицького в райцентрі.

Облагородять садочки громади Старого Самбора, Хирова, Стрілок. Нижанкович. Іншим пріоритетамвіддали переваги в інших справах. Наприклад, Старосамбірська райрада – облаштування громадського простору біля адмінбудинку, Хирівська міськрада – капітальний ремонт пішохідного покриття по вул. Січових Стрільців від повороту на вул. Б. Хмельницького до будинку № 60 в м. Хирів, Добромильська міськрада – капітальний ремонт тротуару по вул. Грушевського від будинку №2 до будинку №12, капітальний ремонт тротуару по вул. Міцкевича від будинку №3 до будинку №25, Тершівська сільрада – встановлення дитячого ігрового майданчика в с. Спас, Стрілківська сільрада – капітальний ремонт тротуару по вул. Шевченка в с. Стрілки, Новоміська ОТГ – капітальний ремонт будівлі Старосамбірського трудового архіву, капітальний ремонт будівлі пожежного депо с.Комаровичі,  Старосамбірська міськрада – капітальний ремонт площі біля хреста 2000-ліття Різдва Христового, Скелівська – капітальний ремонт адмінбудинку, Стрільбицька сільрада – облаштування відпочинкового майданчика, Верхньолужоцька – капітальний ремонт доріжки біля майданчика зі штучним покриттям по вул. Центральна в с. Верхній Лужок, Топільницька – капітальний ремонт «Вежі пам’яті» воїнам УПА на горі Діл біля с. Недільна, Стар’явська – капітальний ремонт території біля Народного дому в с. Стар’ява; Старосолянська – встановлення майданчика в смт. Стара Сіль, Тур’ївська – поточний ремонт автобусних зупинок по вул. Центральна,  Тур’є Горішнє, Річна в с. Тур’є, Трушевицька сільрада – встановлення дитячого майданчика в с. Трушевичі, майданчика в Передільниці, ЦДТЮТ – придбання комп’ютерного обладнання для гуртка «Юний журналіст», Старосамбірська райрада – реконструкція площі Героїв Небесної сотні в райцентрі.

В галузі медицини освоять реконструкцію будівлі поліклініки у Добромилі, комп’ютеризацію відділень ЦРЛ та впровадження єдиного електронного реєстру пацієнтів, капітальний ремонт фасаду психоневрологічного відділення у Лаврові. Освіта працюватиме над ремонтом паливної системи  у Бусовиській школі, капітальним ремонтом Грозівської школи, опалювальною системою у Хирівській школі-інтернаті, капітальним ремонтом покрівлі Скелівського НВК, над придбанням нового комп’ютерного обладнання для Хирівської школи. Капітальний ремонт попровадять у школі Княжполя, санвузли поміняють у СШ №1 Старого Самбора, відремонтують покрівлю у школі Великої Лінини, фасад  першої Старосамбірської школи, придбають комп’ютери для Терла, а у закладі Нового міста відремонтують санвузли.

За словами голови райради Тетяни Терлецької, на проекти з обласного бюджету надійде більше 7 млн.грн., ще стільки ж – з місцевих, від спонсорів та громад.

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар