7 грудня Тетяна Терлецька йде у відставку, щоб звільнити своє крісло для Анни Коциловської

SambirWZ
23

7 грудня Тетяна Терлецька йде у відставку, щоб звільнити своє крісло для Анни Коциловської

Коли владний дім наповнюють школярі, він оживає іншим життям. Так було і цього разу, коли зібралися учасники другого етапу конкурсу, оголошеного Старосамбірською районною радою з нагоди Дня місцевого самоврядування «Думай глобально – дій локально». Молодь презентувала свої напрацьовані проєкти з приводу  покращення шкільного життя чи життя своїх громад. Це така собі репетиція для юних, які у майбутньому творитимуть історію краю – патетично сказано, але правдиво…

Цьогорічними учасниками конкурсу стали Вікторія  Куліш, учениця 10 класу ліцею с. Стрілки з проєктом «Створюємо креативний артпростір», Олег Васурчак, представник команди активної молоді Старого Самбора DREAM TEAM з проєктом «Облаштування вільного молодіжного простору Mind House», Вікторія Федак, учениця 10 класу школи ім. о. Михайла Вербицького с.Стрілки з проєктом «Безпечна дорога до школи», Анна Коциловська, учениця 10 класу Старосамбірської школи №1 імені Героя України Богдана Сольчаника з проєктом «Relax Park», Анастасія Бараненко, учениця 9 класу Добромильської школи з проєктом «Роздільний збір сміття – це просто».

Незважаючи на невелику кількість учасників, кожен з доповідачів показав у своїх виступах високий рівень професіоналізму, відмінну підготовку у презентації проєктів з проведенням власних досліджень проблематики, вільність та креативність думки, розповіла голова райради Тетяна Терлецька. Це той випадок, коли можна відверто казати, що кількість перейшла у якість, тому різниця у підсумкових балах вимірювалась інколи у межах 1-2 балів.

Лідером цьогорічного конкурсу стала Анна Коциловська. У своїй доповіді вона обгрунтувала тему створення місця на вільному просторі для активного дозвілля шкільної молоді, творчого розвитку, проведення нестандартних уроків просто неба та позаурочних занять, реалізації креативних ідей учнів.

На основі цієї ідеї виконавчий апарат районної ради у співпраці з Старосамбірською ЗОШ I-III ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника буде напрацьовувати проєкт в рамках Обласного конкурсу місцевих ініціатив на 2020 рік. Разом з тим, Анна здобула можливість відчути себе у ролі голови районної ради і їй надали право стати керманичем району впродовж Дня місцевого самоврядування – 7 грудня… Цього року нема переможених, адже всі учасники будуть нагороджені цінними призами за участь у конкурсі під час найближчого засідання сесії райради.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити