70 самбірських Бубняків вмістилися на одному маминому подвір’ї

SambirWZ
6

70 самбірських Бубняків вмістилися на одному маминому подвір’ї

Колись давно, коли ще Самбірським меблевим комбінатом керував Богдан Козак, запросив мене на зліт свого роду. Це було щось нове, а тому цікаве – не міг відмовити. 

ЗРЕШТОЮ, отримав масу задоволення – побачив більше 120 Козаків (чи похідні від Козаків прізвищ). І навіть побачив дещо унікальне. Два чотирирідні брати, які зналися раніше, не знали, що вони брати –  нехай через четверте «коліно».

А пригадав цю історію, бо дізнався, що такий же родинний подвиг створила родина самбірян Бубняків. До батьківської оселі з’їхалося більше 70 людей – Бубняків, Герасимів, Кітиків. Найстаршій берегині роду Ірині Бубняк – 99 років. а наймолодшим був Владислав Кітик. Молоде покоління вміло продумало цікаву програму, бо ж то не просто родинний обід. Тут були і вітання, і презентація навмисне виданої книги про Бубняків, і кожному вдягнули фірмову футболку роду. А загалом, ну хіба не цікаво побачитися родичам за святковим столом? У нас збираються хіба на похорони, куди не запрошують, бо ж на весілля тепер кличуть і то, як правило, дуже близьких.

Давайте будемо наслідувати приклад родин Козаків, Бубняків… А якщо хтось задумає такий зліт, кличте у гості «Високий Замок» – ми і про вас розповімо.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар