70 самбірських Бубняків вмістилися на одному маминому подвір’ї

SambirWZ
183

70 самбірських Бубняків вмістилися на одному маминому подвір’ї

Колись давно, коли ще Самбірським меблевим комбінатом керував Богдан Козак, запросив мене на зліт свого роду. Це було щось нове, а тому цікаве – не міг відмовити. 

ЗРЕШТОЮ, отримав масу задоволення – побачив більше 120 Козаків (чи похідні від Козаків прізвищ). І навіть побачив дещо унікальне. Два чотирирідні брати, які зналися раніше, не знали, що вони брати –  нехай через четверте «коліно».

А пригадав цю історію, бо дізнався, що такий же родинний подвиг створила родина самбірян Бубняків. До батьківської оселі з’їхалося більше 70 людей – Бубняків, Герасимів, Кітиків. Найстаршій берегині роду Ірині Бубняк – 99 років. а наймолодшим був Владислав Кітик. Молоде покоління вміло продумало цікаву програму, бо ж то не просто родинний обід. Тут були і вітання, і презентація навмисне виданої книги про Бубняків, і кожному вдягнули фірмову футболку роду. А загалом, ну хіба не цікаво побачитися родичам за святковим столом? У нас збираються хіба на похорони, куди не запрошують, бо ж на весілля тепер кличуть і то, як правило, дуже близьких.

Давайте будемо наслідувати приклад родин Козаків, Бубняків… А якщо хтось задумає такий зліт, кличте у гості «Високий Замок» – ми і про вас розповімо.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар