Самбірська міськрада замовила підставну фірму для реконструкції сміттєзвалища за 73 млн. гривень?

SambirWZ
173

Самбірська міськрада замовила підставну фірму для реконструкції сміттєзвалища за 73 млн. гривень?

Об’єднане комунальне підприємство Самбірської міської ради 5 березня замовило у фірми «Вельт Капітал» реконструкцію звалища за 73,3 млн. гривень. Про це редакція 368.media дізналася з ProZorro.

ДО КІНЦЯ 2026 року в Самборі повинні реконструювати полігон твердих побутових відходів. Зокрема, виконають підготовчі, земляні та загальнобудівельні роботи, встановлять протифільтраційний екран, газовідвідні колодязі, резервуари знезараження фільтрату, водовідвідні канави, контрольні ставки, дренаж і каналізацію фільтрату, радіаційний монітор, напірний трубопровід стоків, пожежний резервуар, інженерні мережі і так далі.

За підсумкової відомості ресурсів, ціни гарячекатаної арматурної сталі, піску, бетону, опалубки, плитки і вікон відповідають ринку і іншим тендерам.

Гарантійний термін на об’єкт становить 10 років. Ціна угоди на 4 відсотки нижча очікуваної вартості закупівлі в 76,7 млн. гривень.

Львівською фірмою «Вельт Капітал» володіє і управляє Тетяна Павленко. У червні 2018 року фірма «Вельт Капітал» розіграла із «Арагас» реконструкцію Російського культурного центру за 6,1 млн. гривень. Зараз єдиним конкурентом була «Виробничо-консалтингова компанія «М-В-Еко» В’ячеслава Ковальчука і Володимира Підлубного.

Фірма вперше взяла участь в тендері і завантажила пошкоджені файли тендерної документації та кваліфікаційних вимог, які неможливо відкрити. Суперник програв за ціною, тому замовник не перевіряв його тендерну пропозицію.

Признатися, у всьому сказаному багато чого незрозумілого. А головне – у чому звинувачують міську раду? Тому не залишається нічого іншого, як пошукати коментарів.

Коментар для «Високого Замку»

Євген КВАС. Директор СКП «Об’єднане»

СКП Об’єднане виготовило проектно-кошторисну документацію на реконструкцію полігону. Після того оголосили тендер. Переможцем стала фірма «Вельт Капітал», яку ми перевірили і це кажу абсолютно авторитетно, бо  як керівник підприємства не маю права довіряти серйозну справу будь-кому. Фірма, як ми з’ясували, брала участь у 150 тендерах. З документацією у них все гаразд, зауважень не знайшли, тому і уклали угоди, згідно з чинним законодавством. Додам: той “рускій культурний центр”, це, станом на сьогодні, Будинок воїнів АТО, який належить обласній раді.

Тепер запитання, чому техніка фірми-виконавця виїхала з полігону? Вони повернуться з технікою значно потужнішою. А першочергове завдання, яке я поставив виконавцеві робіт, встановити вагу.

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити