Самбірщина розбагатіла на 8 мільйонів

SambirWZ
320

Самбірщина розбагатіла на 8 мільйонів

Згідно з Постановою Кабміну, Самбірщина отримала 8 мільйонів 350 тисяч гривень на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт важливих соціальних об’єктів у районі та 2 мільйони гривень на ремонт доріг місцевого значення – це 8 місяців ретельної  командної роботи народного депутата України Ярослава Дубневича.


Отже, цільово ці кошти підуть на капремонт садка у Кульчицях, реконструкцію Народного дому і амбулаторії у Вільшанику, задіють другу чергу робіт з відновлення Народного дому і ФАПу у Бірчицях, реконструкцію ФАПу під дитячий садок у Бабино, будівництво дошкільних закладів у Підгайчиках та Новому Калинові, продовжать роботи у Народному домі у Долобові та реставрацію Будинку товариства “Просвіта” у Самборі.  Поставимо крапку на шляхах Новий Калинів-Дубляни і у Ралівці у бік Кульчиць.

Багато чого ще не вдалося, але уже готують бюджетні запити на наступний рік, повідомив заступник голови райради Віталій Кімак.

Та поруч з тим, не можемо промовчати про ще один факт, який видався прикрим. Це стосується  Бабино та садочка, який там мають будувати. За словами голови РДА Олега Домчака, певна сума грошей виділена з державного бюджету і на цю дошкільну установу, однак  (станом на минулий тиждень) сільський голова Світлана Несторяк не  спромоглася  оголосити  тендер на виконання  робіт. З такими  темпами  велика імовірність того, що виділені на Бабино кошти за адресою не потраплять, хоча на це пішло дуже багато зусиль Самбірської  РДА та народного депутата.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар