950 років такого не було – Старий Самбір потонув у мелодіях духового оркестру

SambirWZ
787
Якщо у старосамбірян запитати, що їм найбільше сподобалося під час святкування дня міста, то вони неодмінно назвуть дві події – парад духових оркестрів та спецпогашення марки і конверта. З приводу першого. Такого за 950 років місто ще не бачило. Приїхали митці з Яворова, Львова, Хирова, Дрогобича, Оброшино і такий дали концерт, що всі гори довкруж чули. А з приводу марки і конверта, то це історична подія, якої теж ще ніколи не було.

А нашого репортера запросили на урочисте відкриття свята. Спочатку був молебень за гарну долю міста та містян, промовляли місцеві священники Іван БІЛИК та Михайло НИКОЛИН, згадували історію та сучасність, людей, які творять красу Старого Самбора, а потім на сцену вийшли поважні владні мужі – міський голова Ігор ТРУХИМ,  заступник голови ЛОДА Юрій БУЧКО, голова Самбірської райради Віталій КІМАК, голова РДА Іван ІЛЬЧИШИН, народний депутат України Андрій ЛОПУШАНСЬКИЙ, помічники-консультанти депутата обласної ради Юрія ДОСКІЧА Ірина МУДРАК та Володимир КОРОЛЬЧУК і привітали громаду з гарним ювілеєм, який, до речі, чи не вперше святкували на державному рівні – є відповідний документ.

А потім пішли нагороди – іменні годинники та подяки. Їх отримали Богдан ЖИДИК, отець Іван БІЛИК, отець Михайло НИКОЛИН, Мирон ЯДЖИН, Надія КОПАЧ, Наталія САВЕНКО, Любов ГАЛАЙ, Юліана КРАСНИК, Роман ВОЛОЩАК, Галина НИСКОГУЗ, Тетяна ДЕРКАЧ, Ігор ХМЕЛЬОВСЬКИЙ, отець Роман ПОДАН, Уляна ВОВЧАНЧИН, Світлана РОСТАВЕЦЬКА, Марія КУЗЬМИН, Костянтин ШЕМЕРДЯК. Народний депутат Андрій Лопушанський подорожами у його Трускавецьку “Женеву” преміював Тараса ПЛЕТЕНЮ,  о. Михайла НИКОЛИНА, Адама ГАНУЩИНА, Оксану ДРОЗД, Віталія ДУБЕЯ, Михайла Скипакевича, Галину НИСКОГУЗ, Ольгу СТЕЦЬКІВ, Михайла СКИПАКЕВИЧА, о. Івана БІЛИКА, Богдана ЖИДИКА, місцевих пластунів, команду молоді “Дрім-Тім”, Марію ВОВЧИК, Наталю ЗАХАРКІВ, Уляну ДУБЕЙ, Лесю КОЛОДРУБ, Марію КУЗЬМИН, Любов Кіпоренко, Тетяну ДЕРКАЧ, Орисю ПЛЕТЕНЮ. А от що найбільше вразило, то прикрий факт – багато з тих, кого записали на нагороду, на урочистості не прийшли. Трохи образливо і найперше організаторам свята, хоча міський голова Ігор Трухим зазначив потім, що кожного і персонально попередили.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар