А патріот Ігор Піхоцький має право на землю?

SambirWZ
202
Минулий тиждень був позначений сенсацією від сторінки «Моя Старосамбірщина» про розподіл земель у Старосамбірській ТГ. Інформація доступна, просто її згрупували. Процитуємо: 

«Радісні новини – в Старосамбірській громаді є люди, готові працювати на землі та розвивати сільське господарство, власне тому міськрада дала цим хліборобам безкоштовно землю. Ось декілька прізвищ землеробів.

Мрочко Юрій Михайлович, зареєстрований в Борині, по факту проживає в Ралівці, директор  лісгоспу – 1,5 гектара в місті Старий Самбір. В Ралівці має більше гектара землі. 

Височанський Василь Євгенович, директор Жовквівсього лісгоспу, – 1,6 гектара в селі Тершів. Згідно з декларацією, в цього пана вже є 1,5 гектара в Спасі і десятки гектарів на Турківщині. 

Височанська Орися Василівна, дружина пана директора – 1,5 гектара в селі Спас.

Васурчак Роман Ігорович, провідний інженер в Старосамбірський держлісгоспу – 1,9 гектара в селі Стрільбичі. 

Войтків Тарас Володимирович, лісничий держлісгоспу – 2 гектари в селі Лаврів.

Войтків Леся Василівна, дружина пана лісничого – 2 гектари, село Лаврів».

Як тільки таке повідомлення зявилося у соці-альних мережах, ми у «приваті» написали Ігорю ТРУХИМУ – лідеру Старосамбірської громади, аби він прокоментував ситуацію, бо тема починає обростати всіляким, проте, на час підготовки до друку цього спецвипуску у відповідь не отримали нічого. Хоча, гадаємо собі, так чи інакше, але Ігорю Станіславовичу колись та доведеться коментувати, бо це справа не стільки земельна, скільки моралі… Ми собі так думаємо: кожен громадянин України, навіть керівники лісівників, мають право отримати землю. Написали заяву, розглянула, вочевидь. земельна комісія, питання пішли на сесію, депутати підтримали, мер підписав… Все просто. Але хотілося б, щоб так само просто проходили земельні питання і інших охочих. І чи вистачить землякам тих ґрунтів, якщо рада уже нині погоджуються віддавати гектари людям з іншого боку області?

Наступна новина від тієї ж сторінки у соціальних мережах – землю отримав депутат Ігор ПІХОЦЬКИЙ. А тут уже пішла не мораль, а політика, бо Ігор Михайлович – рухівець,  справжній патріот, причетний до дуже багатьох благородних справ. А обиватель в коментарях не зрозумів, як це людина у вишиванці може взяти землю? Але він такий же громадянин України і має право. Чи патріоти права не мають? Повторимося ще раз – якщо вже місцева влада почала так щедро обдаровувати еліту, то нехай не забуде про простих смертних.

Роман ІВАНЧУК.  

Вас це може зацікавити

Залишити комментар