«Бронза» для тих, кому за 65-ть!

SambirWZ
98
Петро Галушка замість того, щоб святкувати ювілей, повіз ровесників на турнір до Львова
Хто з шанувальників спорту на Самбірщині не знає Петра ГАЛУШКУ? Петра Галушку знають усі! І ті, кому давно минуло вісімдесят, бо пам’ятають, як Петро Петрович, а ще тоді просто Петро чи Петя, відстоював кольори футбольних дружин не лише нашого краю…

ЗНАЮТЬ і ті, які щойно вчаться копати по м’ячу, бо пан Галушка і досі тренує майбутніх зірок. Треба сказати, що його син Тарас успішно продовжує батьківську футбольну кар’єру… Хоча не так – Петро Петрович, незважаючи на те, що мав колись проблему зі здоров’ям, на футбольну пенсію не йде і дає ще фори молодим, влаштовує поїздки на турніри.

Якраз у суботу Петру Галушці виповнилося 65 років! А він замість того, аби приймати подарунки, зібрав футболістів, яким уже минулого 65 років, і повіз у Львів на турнір ровесників. річ утому, що уже п’ять років в області влаштовують турніри для тих, кому «за 65-ть». Посадив в автобус команду авторитетів і поїхав за нагородами. Власний ювілей там не надто афішував, бо насправді щойно переступив той віковий ценз, але аплодисменти області в його адресу були!

Тепер будьте уважні, напрягайте пам’ять, бо поіменно будемо згадувати тих, хто приносив нам футбольну славу колись, несе і зараз. На поле вийшли: сам Петро ГАЛУШКА – 65, Іван ПАПІШ – 69, Микола ФАБІРОВСЬКИЙ – 65, Геннадій ДЕТИЧАК – 64 (ну, трішки не дотягнув), Олег РОДІН – 65, Василь МУРАЛЬ – 65, Іван ГРУЩАК – 80, Володимир МУСІЙОВСЬКИЙ – 65, Володимир ПАДКО – 65. Особлива гордість турніру – присутність та участь чи не найстаршого учасника турніру 83-річного Ореста МАЗУРА, талановитого вчителя фізкультури Чайковицької школи, багаторічного сільського голову. Він одягнув спортивну форму і навіть кілька разів ударив по м’ячі, а колишній чайковичанин Петро Галушка, у якого пан Орест був першим тренером, прокоментував: головне участь! Фахівці уже потім підрахували, що пан Орест – чи не найстарший гравець в Україні. Дай Боже, кожному учневі виводити своїх давніх наставників на нові старти.

На турнір, перепрошую, пенсіонерів, заявилося 5 команд. Самбір взяв третю сходинку, отримав усі належні їм кубки та грамоти, але справа навіть не в кольорах медалей, а в атмосфері, яку треба було відчути, в радості «старших пацанів», яку треба було побачити. Окремі гравці, каже Петро Галушка, з роками не втратили ні в майстерності, ні в швидкостях. Талант рокам не підвладний!

Роман ІВАНЧУК.

 

Вас це може зацікавити

Залишити комментар