Будемо паркуватися інакше?

SambirWZ
208
Тижнів два тому наша газета підняла питання паркування у Самборі та проїзду вузькими вулицями. Написали багато всього, шукаючи вихід з ситуації, коли машин у приватних власників стає щоразу більше. Хоча просто окреслили проблему, питаючи в людей: що ж робити? Відгуки були, мовляв, правильно, що шукаємо вихід з ситуації, але якихось конкретних міркувань не почули. Натомість у ратуші вирішили знайти порятунок.

Звіт про нараду пресслужби магістрату одразу після виходу у світ нашої газети виглядав так: «З кожним роком в Україні зростає кількість автомобілів, а от ширина вулиць переважно залишається незмінною. Відповідно, все більш актуальною стає проблема паркування. У Самборі вона не виключення. Водії скаржаться на відсутність паркомісць, а пішоходи – на відсутність культури паркування.

У міській раді відбулася перша зустріч міського голови Юрія ГАМАРА, його заступників та депутатів – голів фракцій з представником компанії «Культура паркування» Сергієм ПАРТИКОЮ. Обговорили доцільність створення міської інспекції з паркування та відведення місць для платного та безкоштовного паркування авто. Така практика вже запроваджена у великих містах як от Київ, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Чернівці. А тепер все більше малих міст переймають аналогічний досвід. Інспектори з паркування та платні місця для паркингу дозволять не лише звільнити частину міста для вільного пересування пішоходів, а й наповнить місцевий бюджет».

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар