Чому чиновникам до людей треба йти?

SambirWZ
147
Добрий досвід не гріхом запозичити. У всякому випадку, для головам громад, за яких восени так дружно усі голосували. А переможці обіцяли створити якщо не рай у громадах, то близько біля того… Михайло ЯРЕМКО, який переміг у Бісковицькій громаді, постійно скликає у селах своїх виборців, щоб поспілкуватися. Одна справа, просто зустрітися з ними, а інша – набрати собі нарядів на майбутнє. Ми відслідковуємо його діяльність і хочемо нагадати, що минулої неділі Михайло Михайлович зустрічався з мешканцями Верхівців та Рогізно.

У ВЕРХІВЦЯХ говорили про медицину, освіту, благоустрій території, ремонт доріг. Зрештою, пан голова уже мав що сказати, бо за короткий проміжок часу розробили проєктно-кошторисну документацію на вуличне освітлення, забезпечили вивіз твердих побутових відходів, виділили 100 тис.грн. на ремонт Верхівецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів. За сприяння заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія БУЧКА проводили ремонтні роботи на дорозі Верхівці – Боляневичі, на яку уже виділили 9 млн.грн.

Так само зацікавлено йшла розмова у Рогізно. Говорили про частковий ремонт доріг, вуличне освітлення, огорожу Народного дому та цвинтаря, вивезення сміття, торкнулися проблем школи та ФАПу. Доволі болючою для односельців є проблема аварійного моста між Рогізно та Берестянами. А уже після того кожен підходив до голови з власними проблемами.

Виносимо цей досвід на сторінки газети виключно задля того, аби інші голови громад памятали, хто їх вибрав і навіщо? Навіть якщо проблеми не вдається зняти воднораз, то бодай поговорити з селянами – і то добре.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар