Чому на Бабинську поліцейську станцію в день освячення запрошували «чужих» поліцейських

SambirWZ
357
Минулого тижня приступили до виконання обов’язків поліцейські офіцери Новокалинівської громади у селі Бабино. Поліцейська станція розташована на вулиці Шевченка, 4, а працюватимуть там капітан поліції Мар’ян КУРИЛЯК та старший лейтенант Андрій ВАСЬКІВ. На їхній території мешкає більше 14 тисяч осіб. Станом на сьогодні, на Львівщині вже працює 18 поліцейських станцій.

Однак урочисте відкриття не минуло на стільки урочисто, як того, мабуть, очікували чиновники Новокалинівської громади. Того ж дня депутат Мар’ян САРАХМАН розповсюдив повідомлення про те, що «без попереднього обговорення із громадою та фактичного несприйняття громадою розміщення у приміщенні колишньої сільської ради поліцейської станції відбулося відкриття поліцейської станції. Як результат, на мене під час виконання депутатських повноважень був здійснений напад старостою села Бурак Л.І., пошкоджено мій телефон! Ванівському І.І все обійшлося втраченим здоров’ям та зайвими переживаннями!» У короткому відео на цю тему пан депутат пояснив, що пошту переселили у сире приміщення. І, якщо ми правильно зрозуміли, протест проти поліцейської станції – то своєрідний протест проти того, що голова ради Богдан Юзвяк не погоджував ці питання з громадою. Зрештою, представників громади під час освячення було вкрай мало. Зігнорували, вочевидь… Коли Мар’яну Сарахману випав з рук телефон, він викликав наряд поліції і обіцяв написати відповідного змісту заяву.
…Ми собі думаємо, що пошта в Бабино уже буде там, куди її переселили, поліцейська станція там, де її освятили, але прикрий осад все ж залишається – може, не варто було поліцейським псувати свято та й владі треба навчитися говорити з людьми і навіть переконувати, бо відсутність спілкування якраз і породжує такі інциденти… Чесне слово, мабуть, соромно перед представником управління Нацполіції, що у нас на таку подію у нову станцію, де є свої поліцейські, викликали наряд «чужої» поліції зі Самбора…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар