Чому завмерла культура у селах Самбірської громади?

SambirWZ
284
Села Стрілковицької сільради приєдналися до Самбора, утворивши єдину територіальну громаду. Але це зовсім не означає, що в приєднанців не мають працювати Народні доми… А саме так воно чомусь є. Як тільки культура міста і сіл об’єдналася, сільські культпрацівники не працюють.

Депутат міськради Володимир КОВАЛІВ розповів, що не раз уже звертав увагу керівникам громади на цю «дрібницю». У нього складається враження, що в ратуші не зовсім розуміють потреби селян. В Самборі є бари, нічні клуби, а в селах, крім Народного дому і якоїсь забігайлівки, практично нічого. Роль культури в житті села велика. Сюди приходить молодь на дискотеки чи теніс пограти, заходять старші люди погомоніти. В усіх громадах, каже пан депутат, заклади належним чином передані, люди працюють. Тільки колишній Стрілковицькій громаді не щастить. Гроші на зарплати, твердить Володимир Ковалів, у бюджеті заклали. І що, економлять? Ми розуміємо пана депутата, враховуючи бодай би ту обставину, що дружина його, мати трьох дітей і завідувачка Народним домом – без роботи.
Керівник відділу культури міськвиконкому Оксана ФАРОВИЧ у коментарі для «Високого Замку» зазначила, що наразі очільники міста планують у всіх трьох сільських закладах культури провести ремонт, а вже при новосіллі прийняти працівників. Особливо непривабливий стан у Дубрівці. Крім того, Оксана Степанівна зазначила, що місто провадить ремонт бібліотеки на вулиці Шевченка в Самборі. Це сказала для того, що вже пустили чутку, начебто ратуша це приміщення уже продала…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар