«Чорні лісоруби» з офіційними посадами

D7D9CmO
622

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, слідчі ТУ ДБР розташованого у м. Львові, за оперативного супроводу УСР у Львівській області ДСР НП України, у ході розслідування кримінального провадження викрили діяльність організованої злочинної групи, до складу якої увійшли 7 службових осіб одного з державних підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

І хоч правоохоронці чомусь втаємничують географічне положення підприємства, але здається нам, що це з наших теренів. Раніше ми про такий факт уже згадували… Так ось, за даними слідства, організував схему систематичного розкрадання деревини лісничий, який залучив помічника лісництва, двох майстрів лісу та трьох лісників.

У період з березня по жовтень 2020 року у кварталах майстерських дільниць та виділах одного із лісництв підприємства без наявності відповідних дозволів на здійснення рубок (лісорубних квитків) учасники організованої групи вчинили 11 незаконних порубок дерев різних порід (в тому числі дуб, граб, сосна, вільха та липа) в загальній кількості 295 одиниць. В подальшому фігуранти реалізовували продукцію суб‘єктам підприємницької діяльності регіону, а ті, своєю чергою, на підконтрольних їм пилорамах здійснювали їх переробку. Загальна сума завданих державі збитків склала понад 2,6 млн грн.

На цей час усім фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів. Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар