Чужа радість

SambirWZ
168
Минулого тижня її відчули, наче свою, медики обласної клінічної лікарні, якою керує Михайло Гичка
Того дня депутат обласної ради Михайло ГИЧКА мав бути на сесії Самбірської районної ради, але «відпросився» з поважних причин: виписували з обласної лікарні незвичних пацієнтів і Михайло Михайлович хотів їх провести у нове життя. Подію так і назвав: «Родина священника Терлецького нарешті разом»!

Історія з порятунком матері і дитини зачепила кожне людське серце і кожну небайдужу людину. Бо насправді була надзвичайно складна і виснажлива боротьба за життя матері 6-ох дітей, яку виходжували в ЛШМД, і маленької передчасно народженої дівчинки Даринки, якою з перших хвилин життя опікувалися медики Неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні.

Дівчинка народилася в терміні 29 тижнів з масою тіла 1230 г. Транспортна бригада відділення інтенсивної терапії новонароджених КНП ЛОР «ЛОКЛ» безпосередньо проводила дитині реанімаційні заходи після народження.

На 4-й день життя отримали позитивний тест ПЛР на COVID-19. У відділенні інтенсивної терапії лікувалася 16 днів. Для подальшого лікування перевели у відділення патології недоношених новонароджених. Даринка продовжила лікування, поступово росла, набиралася сил, почала повільно самостійно смоктати та добре засвоювати їжу. Окрім складного лікування, її повністю обстежили, проконсультували. Після успішного лікування матері, вона відразу змогла побачити свою дівчинку. Всі необхідні медикаменти, витратні матеріали, засоби гігієни для лікування та догляду дівчинки забезпечила адміністрація ЛОКЛ. Крихітка Даринка з вагою 2 кг 810 грам повернулася додому до своєї великої родини, до своїх сестричок і братиків, до своєї мами і татка, нарешті сім‘я Терлецьких воз’єдналася. Треба сказати, що Михайло Гичка контролював усі процеси лікування і, як сам зізнався, кожен робочий день розпочинався з запитання «Як справи у Даринки», і закінчувався…

І наостанок Михайло Гичка сказав «Високому Замку», що коріння Терлецьких, для яких історія з народженням Даринки так добре закінчилася, з нашого Мшанця.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар