Чужого злодія не треба

SambirWZ
169
Цього разу ніяким умовним терміном не обійшлося і чоловік, який спеціалізується на крадіжках, сів до в’язниці на 5 років. Просто Феміда, втомившись його виховувати, доплюсувала усі попередні умовні терміни.

ОДНОГО разу, перебуваючи в літній кухні на своєму обійсті, побачив батькову банківську картку і присвоїв – не важко зрозуміти, навіщо… Днів через два зняв з банкомату 400 гривень. Не минуло і трьох днів після цієї крадіжки, як знову знадобилися гроші. Цього разу молодик потягнув з банкомату 500 батьківських гривень. Зростання апетитів довело до того, що через день знову прийшов до іншого банкомату і вже отримав 1000 гривень. Пізно ввечері, коли знову знадобилися кошти, обікрав батька на 400 гривень.

У судовому засіданні йому не залишалося нічого іншого, як визнати свою вину – справді знімав гроші, що належать рідним, а вони про це нічого не знали. Потерпілі, звісно ж, просили суд не карати сина жорстко. За місцем проживання його характеризують позитивно, на обліку в нарколога чи психіатра не стоїть. Тим не менше, аналізуючи докази, суд дійшов висновку, що мусить бути покарання, пов’язане з позбавлення волі. Бо ж попередні гріхи ніхто не відміняв… А ми собі подумали ще й про те, що нині є немало шахраїв, які наловчилися знімати гроші з чужих карток. У цій ситуації чужого злодія не треба – свій виріс.

Ліля ШИМКО. Прокурор Самбірської окружної прокуратури.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар