Чим Юрій Гамар перед своїм зятем похвалився?

SambirWZ
380
Сесію Самбірської міської ради обранці розпочали з приємного – після вітань з нагоди іменин меру Юрію ГАМАРУ, секретарю ради Юрію ДМИТРИШИНУ, депутату Юрію ЛЕШКОВИЧУ взялися за… баскетбол. Лідер баскетбольного клубу «Самбір» Андрій БІЛЬОВСЬКИЙ приніс у подарунок ратуші кубок, що його взяли на чемпіонаті України в Ужгороді. Як би там не було, а срібні нагороди взяли.

Треба сказати, що наші велетні доволі успішні протягом багатьох років і віддаємо належне усім, зокрема, заступникові міського голови Святославу УХАЧУ як шанувальнику цього виду спорту. Направду, поруч з футболом можуть розвиватися і інші ігри… Втішений результатом боротьби на чемпіонаті України, голова громади Юрій Гамар пообіцяв, що і надалі влада підтримуватиме баскетболістів, бо це престиж міста. У всякому випадку, Самбір уже широко відомий у баскетбольних колах України… А потім перейшов на особисте. Дочка і зять Юрія Петровича мешкають в Ужгороді і, якщо ми правильно збагнули, пан Гамар мав за честь уболівати за своїх і навіть дорікнути ужгородському зятеві у перший день змагань, коли наші обійшли господарів, мовляв, бачиш – таке маленьке місто, а який показують клас! Щоправда, наступного дня «Самбір» втратив очки, проте гордість все одно зосталася.
А тим часом, представники ще однієї популярної гри у Самборі – футболу, опинилися у стані розчарування. Опікун ФК «Самбір» Роман БАРНА розповів нашому репортерові, що баскетбол – це добре, але футболісти з березня не отримали ще коштів, а чемпіонат триває…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар