А влітку інвалід – не інвалід?

SambirWZ
115

А влітку інвалід – не інвалід?

До редакції звернувся інвалід другої групи з тим, що його образив водій маршрутки. Аргументом на свій захист наш відвідувач використовував  замітку з “Високого Замку” про пільги. Господар машини вимагав повної оплати за проїзд зі Старого Самбора у Самбір – 10 гривень, і чоловік погодився, однак прийшов до нас вилити свої жалі.

Ми зателефонували нашому консультантові з питань автоперевезень, керівнику АТП-14608 Івану Романяку і той розповів, що є відповідний наказ, який передбачає, що інваліди такої категорії на міжміських маршрутах мають право їздити за півціни з 1 жовтня до 15 травня. В інші місяці – повна вартість. Ми дуже шануємо думку  експерта і  розуміємо, що він сам цього не вигадав, але, погодьтеся, якась дурня! Чому “дискримінація” такої когорти пільговиків відбувається в літні місяці? У теплу пору року, що: інвалід – не інвалід?

Взагалі, тема пасажирських перевезень, а тим паче, пільг, є невдячною. Ми не любимо про це писати, бо інколи трапляється так, що газета не встигає виходити, а вже відбулися зміни у пільговому перевезенні.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар