А вони – заточку в шию…

SambirWZ
215

А вони – заточку в шию…

У магазині Нового Калинова хуліганили два брати – з тих, який прийнято вважати “неблагонадійні”. Кажуть, цілий тиждень пиячили, а, опинившись у крамниці, почули зауваження поважного пана. Як це так – таких “перців” хтось посмів розуму вчити. Чекали біля входу у магазин і коли чоловік вийшов, один з братів накинувся з заточкою і кілька разів ударив у шию – сантиметр від сонної артерії.

Але парадокс у тому, що через залиті горілкою очі нападник переплутав того, хто зробив їм зауваження, з тим, хто був абсолютно ні до чого не причетним. Тим непричетним виявився староста одного з сіл об’єднаної Новокалинівської громади. Його доставили в лікарню, надали допомогу і пішов на амбулаторне лікування. А брати чкурнули, хоча куди втечеш, коли всі  знають.

Розповідаючи про це, голова громади Богдан Юзв’як нагадав нам, про кого йде мова. Виявляється, знайомі люди. Минулого року районна влада разом з об’єднаною громадою придбали для цієї сім’ї, де, крім цих братів, є інші діти, добротний будинок в одному з сусідніх сіл. До того діти виховувалися у Корналовицькому сиротинці. Так ось, після освячення будинку, після напутніх щирих слів владоможців і священиків нам чи то пощастило, чи то не пощастило бути присутніми під час розмови працівника сиротинця Євгена Янушевича з хлопцями цієї сім’ї. Він по-батьківськи вчив їх жити. Видно, знав, чим горнець накипів.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар