Автобуси до залізничного вокзалу ще не поїхали,

SambirWZ
225

Автобуси до залізничного вокзалу ще не поїхали,

а ми вже переживаємо, щоб якась партія не повішала собі на груди медаль переможця

Пригадуєте, кілька тижнів тому ми писали про те, що депутати Львівської обласної ради не змогли прийняти звернення до обласного керівництва з приводу того, щоб пасажирам Турківського, Старосамбірського та Самбірського районів продовжили маршрут до залізничного вокзалу у Львові, або бодай до Привокзальної.

Забракло тоді двох голосів, акурат депутатів від Самбірщини. Проте, ініціатор звернення, депутат облради Олег Домчак з поразкою не змирився і звернувся до депутатів місцевих рад, щоб вони таким же зверненням знизу почали тиснути на верхи.

Таких звернень, заради справедливості треба сказати, приймали уже немало, ефект – нуль, але якби прийняли ще одне – біди б не було. Обранці Старосамбірщини погодилися. Текст звернення друкувати не будемо, бо проблема відома: наші люди мордуються, коли прибувають на кінцеву зупинку “Західна”. Проте, нас трохи здивувало інше: дехто з обранців утримався, щоб своїм голосом не лити воду на рекламний млин-піар іншої партії… Хоча ми так і не збагнули, про який піар може йти мова, бо у цій темі ще ніхто собі на груди на повішав медаль переможця.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар