Активістам в раді не раді?

SambirWZ
195

Активістам в раді не раді?

Ми даремно анонсували попереднього разу сесію міської ради. Вона мала відбутися у четвер, 4 квітня. Проте, депутатам о 9.30 зателефонували і перепросили, мовляв, виникли ситуації, за яких зібрання не буде. 

ОКРЕМИХ обранців це образило, бо хтось мусив відкладати власні справи, хтось уже оголосив, що на основній роботі не буде… Акурат у той самий час до ратуші підтягнулося півсотні активістів, які хотіли брати участь у засіданні, оскільки домагаються відміни сміттєвого рішення.

Ми пробували з’ясувати, чому сесія не відбулася, і нам висунули різні версії. Наприклад, мер Юрій Гамар алярмово мав кудись виїхати. Якщо ця версія правдива, то по правицю від себе у президії сесії має секретаря Юрія Дмитришина, який міг би попровадити  порядок денний. Говорили про те, що начебто місто ще не погодило ліміти сміття, яке буде ввозити на полігон районне комунальне підприємство. Одначе, як потім з’ясувалося, десь перед тим дві сусідні влади ці проблеми утрясли. Ми перепитали у активістів громадської організації «Ініціатива і порядок», яка у них гіпотеза? Розповіли, що представники громади кинули свої справи і прилинули до ратуші, але чиновники перелякалися, бо хотіли, аби сесія була без народу. Ось такі наразі версії і нехай кожен обирає те, що йому більше подобається. Нове засідання призначили на сьогоднішній четвер. Активісти однаково мають намір прийти, більше того, набрали трохи люті… Зрештою, ми собі міркуємо, що за тиждень нічого особливого і не сталося, радше навпаки – до болючої сміттєвої теми додалася і загибель рома на полігоні.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити