Активісти вимагали відставки секретаря Юрія Дмитришина лише до обіду

SambirWZ
284

Активісти вимагали відставки секретаря Юрія Дмитришина лише до обіду

У понеділок сесія в Самбірській міськраді розпочалася не з Гімну, а з виступу громадського активіста Володимира Кантора. Для початку перерахував ті пункти програми мера Юрія Гамара, які не виконуються – нема статуту громади, відчутної співпраці бізнесу і влади, нема інвестицій і так далі.

Окремо висловив претензії до секретаря ради Юрія Дмитришина, але про них казати не будемо, бо вже й раніше казали, але зараз, коли напишемо, то можемо порушити чиюсь честь та гідність. У школах та   садочках і далі за батьківські гроші провадять ремонти, хоча мер перед виборами казав, що так при ньому не буде. Дорікнули активісти тим, що перед виборами пан Гамар рахував премії тодішнього мера, а тепер сам має велику премію… Прийшли до давньої проблеми четвертої школи, мовляв, тему з сесійних засідань  зняли і все залишається так, як було раніше, але активісти дорікнули тим, що проект рішення про скорочення класів і далі “висить” на сайті. Юрій Гамар сказав, що через неякісну підготовку цього питання підписав заяву про відставку своєму профільному заступникові, проте, якщо вірити активістам, Наталія Зрем’як написала заяву під тиском. Четверта школа, у тому числі і школа-ліцей заспокоїлися. Це, здається, перша перемога громади над недолугими проектами влади. Були представники промислового ринку і вимагали вирішення свого давнього питання. Вони хочуть, аби територія залишалася за ними. Були взаємні звинувачення, проте представники громадськості твердили, що сесію все одно не дадуть провести поки не буде задоволено їхніх вимог. Одна з перших – відставка секретаря ради Юрія Дмитришина. Були і інші вимоги, але не зовсім чітко сформульовані. Юрію Гамару, очевидно, довелося б шукати компромісів, якщо активісти не послаблять вимог, однак їхньої упевненості вистачило лише до обіду – Юрія Дмитришина востаннє попередили, але мер пообіцяв ще одне звільнення – можливо, керуючої справами Галини Кухар. Сесія запрацювала.

Навіть не знаємо, хто кого нагнув: мер – активістів, чи навпаки… Захищав Юрія Гамара з перших хвилин не хтось із провладної і мерської фракції “Воля”, а Ярослав Кузьмяк з Блоку Петра Порошенка.  Остаточно “розрулив” ситуацію Роман Барна з того ж блоку.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар