Аналіз крові буде безкоштовним!

SambirWZ
47

Аналіз крові буде безкоштовним!

Приватні лабораторії здобули собі конкурента

Попри розмаїті труднощі, що спіткали медицину, час од часу трапляються і приємні новини. Як от ця – в лабораторному відділенні Комунального неприбуткового підприємства «ЦПМСД Самбірської міської ради» запрацював повністю автоматичний 5-Diff гематологічний аналізатор із швидкістю 60 тестів за годину. 

«Задумане збувається, – сказав Олександр Сілецький, керівник структури, – про таке новітнє устаткування мріяли давно. Phoenix NCC-61 незамінимий у часі епідемії. Потрібно лише розмістити зразки цільної крові на стійці і за 60 секунд результати та тривимірні графіки будуть відображені на екрані. Phoenix NCC-61 характеризується простотою в експлуатації, економічною ефективністю, точністю та швидкістю».

Новий апарат дає змогу робити загальний аналіз крові із лейкоцитарною формулою швидко та якісно, що набагато полегшує роботу працівників лабораторного відділення. Дуже важливо, зазначив Олександр Сілецький, що аналізи проводяться безкоштовно. Але для цього пацієнту слід мати скерування сімейного лікаря. Апаратура, тішаться медики самбірської первинки, допоможе серйозно конкурувати з приватними лабораторіями.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити