Андрій Мандзяк наздогнав упущений політиками час і основа під майданчик уже є

SambirWZ
203

Андрій Мандзяк наздогнав упущений політиками час і основа під майданчик уже є

Тему будівництва майданчика зі штучним покриттям у Самборі на вулиці Шухевича наша редакція тримає під пильним оком. Майже щодня з часу попереднього сесійного засідання ми їздимо туди на оглядини.

Останнім часом топ-проблемою стало бажання обласної бюджетної комісії відібрати у міста 500 тисяч гривень на покриття майданчика. Мотив – у місті нічого не зроблено для основи, на яку будуть стелити “травичку”. Хоча до того окремі підприємці освоювали територію. Чи взамін щось хотіли від міста за своє меценатство, не знаємо, але роботи мляво йшли, а потім припинилися. Саме тому обласна комісія, оцінивши лише початок робіт, запропонувала відібрати від Самбора півмільйона. У нас склалося враження, що почасти на цій темі в мерії і посварилися наближені, і прозивалися чи то “балаболами”, чи то “клоунами”… Депутати все ж знайшли у перевиконаному бюджеті необхідних 370 тисяч для основи майданчика, щоб не відібрали у нас 500 тисяч, а фірма члена міськвиконкому від “Свободи” Андрія Мандзяка у пожежному порядку взялася до виконання раніше розпочатих робіт.

Минулого четверга вранці ми знову були там, зустрілися з паном Андрієм, який розповів, що все виконував згідно з написаною технологією. Усі шари гравію, піску, дрібного гравію і всього такого іншого (ми вже не хочемо морочити голову читачам) вистелили, перед тим вивезли з котлована 200 кубів ґрунту, постелили геотекстиль, всипали 50 кубів піску, 200 кубів дрібного гравію, знову геотекстиль, 250 кубів грубого гравію, пісок… Зараз працюють над огорожею, освітленням, одне слово, все за правилами… Здається, фірмі Андрія Мандзяка вдалося надолужити те, що перші чи якісь там інші особи славного Самбора “просвистіли” протягом затяжних політичних розбірок. Як він, так і його однодумці, переконані у тому, що  після всього, що зробили, вирівнялися з іншими містами та селами, які так само будують майданчики обласним коштом, і переконані у тому, що відбирати у міста 500 тисяч область уже не посміє. Від себе додамо, що якщо гроші не відберуть, а майданчик таки буде, то першим по м’ячу на першому футбольному матчі має копнути Андрій Мандзяк, а не хтось із ратушних. Треба виходити не з тих позицій, що подобається комусь нинішній мер, чи ні, що хтось не хоче, аби той майданчик був, щоб потім діючому очільникові дорікати… Нам, зрештою, все одно,  хто при владі, але майданчик має бути, бо, як писали минулого разу, це майбутня інвестиція області у здоров’я наших дітей.

Хоча позаминулої середи на сайті обласної ради з’явилося невтішне для нас повідомлення: “Прийнято рішення щодо перерозподілу коштів в сумі 500 тис. грн., призначених для спорудження спортивного майданчика зі штучним покриттям у м.Самбір  в рамках виконання програми “Спортивний майданчик”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар