Андрій Сліпецький – уже не дорожній керівник Львівщини

SambirWZ
156

Андрій Сліпецький – уже не дорожній керівник Львівщини

Самбірянина Андрія Сліпецького, який за попередньої владної каденції керував СКП “Об’єднане”, а потім перейшов на посаду начальника Львівського облавтодору,  звільнили.

Про це повідомив голова правління ДАК “Автомобільні дороги України” Артем Гриненко: “Я неодноразово звертав увагу на проблеми у роботі підприємства, зокрема на неефективність та непродуктивність тамтешнього керівника. Тримати таких людей на відповідальних та керівних посадах – неприпустима розкіш, особливо коли компанія перебуває в стадії активного реформування та відродження”. Вакантне місце порожнім не буває і вже оголошений конкурс. Пан Сліпецький очолював “Львівський облавтодор” з січня 2016 року. У лютому 2017-го під час перевірки фінансово-господарської діяльності “Львівського облавтодору” аудитори виявили порушення, що призвели до втрат 8,2 млн грн. Взагалі, шкода, що Андрій Степанович так недовго там був – ми пишалися своїми людьми на таких посадах, а зрештою, він імпонував, коли працював у Самборі, бо так пильнувати комунальне підприємство, як це він робив, мабуть, не буде більше ніхто.

…Ще коли Андрій Степанович йшов на дорожнє підвищення, ми прогнозували не найкраще, бо ця посада – надто непевна і слизька…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар