А розвантажувати Січових Стрільців не треба?

SambirWZ
161

А розвантажувати Січових Стрільців не треба?

Шановна редакціє, з приємністю дізналася зі сторінок газети про те, що облагородять тротуари чи прибудинкові території біля багатоповерхівок на Шухевича, Чорновола, Купилевій, Франка, Шухевича, Володимира Великого і нашу – Січових Стрільців.

Я МЕШКАЮ тут півстоліття. Колись це була дорога з одностороннім рухом і, якщо хтось порушував знак, потрапляв під штраф. А наприкінці своєї замітки про дороги ви написали про те, що необхідно розвантажувати від заїжджого транспорту вулиці Валову-Торгову довкола ринку. Але і Січових Стрільців треба розвантажувати. Тут два садочки, гімназія, музична школа, пологовий будинок. Вулиця загазована, навіть вікно влітку не відчиниш, а через інтенсивний рух біля школи – яка там наука у дітей… На переходи, де пішоходи мають переваги, багато водіїв не реагують. Там колись точно якась біда трапиться. Ми не раз зверталися до влади з цією проблемою, але нас не чують… От ми і думаємо: невже розвантаження від транспорту Торгової-Валової важніше, ніж Січових Стрільців?

З повагою, І.САРАХМАН.

ДО РЕЧІ,водії Самбора попросили висловити вдячність міській владі та СКП «Об’єднане» за частково відремонтовану вулицю Івана Франка і хочуть, аби той «пшиканий» асфальт зберігся якомога довше.

Вас це може зацікавити