А фарба-то фальсифікована…

SambirWZ
276

А фарба-то фальсифікована…

Ми в принципі здогадуємося, про кого йде мова, але в таких випадках прізвищ не розголошують. Але у Старому Самборі, мабуть, уже вирахували. Одні тішаться, бо без радості не можна, інші – печаляться, бо чоловік той начебто активіст однієї з партій.

Так ось, управління захисту економіки у Львівській області з’ясувало, що до незаконного виробництва та реалізації контрафактної фарби причетний 43-річний підприємець. У райцентрі він орендував приміщення на території колишньої військової частини та налагодив повний цикл виробництва контрафактної продукції. Щоб його продукція не викликала сумнівів, використовував логотип відомої торгової марки. Виробнича потужність – 2 тонн фальсифікованої продукції на добу. Знайшли фірму, яка виготовляла поліграфію відомої фірми.

Вапняну суміш з водою та піском розмішували у баках, а потім пакували у поліетиленові будівельні відра по 6 та 12 кг. Оптова реалізація готової контрафактної продукції здійснювалась на території міні-заводу та доставляли її на склад у Львові. Потім товар возили по усій Західній Україні. Вартість тари об’ємом 6 кг становила 100 гривень, 12 кг – 200. Оперативники вилучили обладнання для виробництва фальсифікату, 9,5 тонн як готової фарби, так і компонентів для її виготовлення, понад 28 тисяч гривень. У Львові зі складу поліцейські вилучили 36 відер фальсифікованої фарби та 18,2 тисяч гривень, виручених від продажу.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар