Бабина укріплює береги

SambirWZ
40

Бабина укріплює береги

Кожен паводок оголює ту чи іншу проблему, за яку треба братися вже, бо наступний паводок може мати критичні наслідки. Давньою болячкою Старосамбірщини залишається берегоукріплення. Гірських річок багато і, як тільки дощі, то показують свій норов, поїдаючи береги. 

Є ТАКА біда і в Бабино… Хоча, судячи з усього, проблему можуть відправити в історію. Голова ради Тетяна Терлецька цей порив назвала добрим прикладом співпраці на рівні Громада-Район-Область.

В рамках обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на Старосамбірщині в с. Бабино уже запланували провести роботи з берегоукріплення на річці Мшанка. Супровід проєкту здійснює апарат районної ради, а відтак Тетяна Іванівна вважала за потребу поінформувати, що ж зараз робиться? Провели коригування робочого проєкта, отримали позитивний висновок експертизи, провели відбір підрядної організації, скерували документи в Київ для отримання дозволу на початок робіт. Як правило, увесь цей процес триває більше двох років. Бабинчани його долають і це приклад упевненості.

За усіма даними, прогнозує Тетяна Терлецька, роботи можуть розпочатися уже наприкінці серпня.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити