Багатодітні – значить пошановані

SambirWZ
48

Багатодітні – значить пошановані

Багатодітні сім’ї – нині дуже екзотичне явище. Це, знаєте, діти-прадіди пишалися тим, що мають багато челяді в хаті, або є кому на полі працювати. Нині ситуація трохи інакша: батьки навпаки, ще у дуже багатьох випадках самі утримують своїх дорослих дітей… Тому пошанування багатодітних родин у наш час – це справа вагома. Тим паче, демографічна ситуація у нас геть препаскудна.

З ЗАДОВОЛЕННЯМ повідомляємо, що офіційно визнаних багатодітних сімей у нас побільшало. Указом Президента України №170 почесне звання «Мати-Героїня» присвоїли Олександрі Туряб. Відповідні нагороди вручив їй намісник Президента на Старосамбірщині Петро Назар. Олександра Ярославівна, розповів Петро Володимирович, живе у Великій Сушиці. народила та виховала п’ять дочок. Доброзичлива мати та голова родини дала усім своїм дітям освіту, допомагала розвивати у них творчі здібності, високі духовні та моральні якості. Приділяла багато часу, власних сил для підтримки добрих взаємин у сім’ї.

Має свою ще одну «Матір-Героїню» і Самбір. Мер Юрій Гамар вручив відзнаки Олені Левицькій, яка народила та спільно з чоловіком виховує сімох дітей. Найстарша – Валентина, 2000 р.н., а наймолодша – Тетяна лише нещодавно з’явилася на світ.

Олена Володимирівна сімнадцять років працювала логопедом у відділі освіти Самбірської районної державної адміністрації. Згодом ще рік – соціальним педагогом у Корналовицькій школі. Зараз у декретній відпустці. Будучи педагогом за фахом, прищеплює дітям любов до ближніх, моральні та духовні цінності.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити